Asmongold: „super responsywna” i „naprawdę, naprawdę dobra” walka WoW pomaga w jego długowieczności


MMO wyprodukowane przez Blizzarda zostało wydane w 2004 roku i w momencie premiery było jedną z najbardziej innowacyjnych i popularnych gier. Prawie dwie dekady i osiem dodatków później, Wow wciąż jest na szczycie świata MMO. Popularny streamer i weteran MMO Asmongold powiedział, dlaczego World of Warcraft przetrwała próbę czasu.

Według populacji MMO, Wow przewyższa konkurencję, z 116,72 milionami graczy. Rywalizacja o pierwsze miejsce jest jednak pozornie zaciekła niż kiedykolwiek, ponieważ Wow gości tylko 1,11 miliona aktywnych graczy. Final Fantasy XIV pokonuje giganta MMO pod względem aktywnych graczy, z 3,06 milionami użytkowników.

Pomimo ostatnich kontrowersji wokół Activision-Blizzard i krytyki graczy nałożonej na najnowszy dodatek, Krainy Cienia, World of Warcraft w dużej mierze utrzymał swój status. Mówiąc o tym, co sprawia, że ​​gra jest trwała, Asmongold podzielił się tym, co według niego jest sekretem gry – i dlaczego ma to zastosowanie do Wow.

„Myślę, że każda gra, dzięki której gra żyje i umiera, jest jej podstawową rozgrywką. Podobnie jak ta gra na fundamentalnych zasadach”, powiedział założyciel OTK podczas roamingu Nowy ŚwiatEternum. „Czy jest to fajna gra, czy nie jest to fajna gra?” Jego zdaniem responsywność gry jest również „wielką rzeczą”.

Stosując swoje myśli do Wow, Asmongold bronił swojej długoletniej podstawowej gry: „Wszyscy memy na Wow z wielu uzasadnionych powodów, ale, na przykład, Wow walka jest jakby super responsywna i jest naprawdę, naprawdę dobra.”

Asmongold nadal chwalił systemy walki MMO: „Nawet jeśli wrócisz i zagrasz Klasyczny WoW, nadal jest naprawdę, bardzo dobrze. Jest taki gładki”. Weteran MMO powiedział, że było to jedno z największych osiągnięć Blizzarda: „To jest unironiczna jakość Blizzarda, której wszyscy chcą”.

Chociaż eksploruje inne gry MMO bardziej niż kiedykolwiek, Asmongold wciąż szanuje World of Warcraft oraz systemy, które uczyniły z niej wiodącą na świecie grę MMO.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=DB2EC932469E4DD399748B810D6DC6E9&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fstreaming%2Fnews%2Fasmongold-wows-super-responsive-and-really-really-good-combat-helps-its-longevity&c=8735943582269592747&mkt=fr-fr