Asmongold nie jest „super podekscytowany” WoW Wrath of the Lich King Classic


World of WarcraftNajnowsza zawartość dziedzictwa jest na horyzoncie, ale najbardziej wpływowy twórca zawartości gry nie wstrzymuje oddechu, że będzie to przełomowe.

W dzisiejszym streamie Asmongold omówił swoje oczekiwania dotyczące Wrath of the Lich King Classici podobny do tego, jak się zbliżył Płonąca Krucjatanie spodziewa się, że spędzi mnóstwo czasu na ponownym odkrywaniu świata.

Przyznając, że zagra w rozszerzenie i spodziewa się, że będzie się dobrze bawić, dodał, że nie jest to coś, co jego zdaniem będzie kopalnią złota dla treści strumieniowych, które przeniosą jego strumień „na wyższy poziom”.

„Będę miło wracać i grać Gniew znowu — powiedział. „Miło będzie wrócić i znowu robić naloty i myślę, że naprawdę mi się to spodoba. … Nie martwię się tym. Wcale nie mam do tego negatywnego nastawienia, ale też nie jestem podekscytowany”.

Kiedy Blizzard zaczął produkować? Klasyczny treści w sierpniu 2019 r. Asmongold znalazł się w czołówce Wow kategorii, a także na górze Twitcha.

Początek do Klasyczny Wow doprowadził Asmongolda do rekordowej oglądalności, aw grze był odpowiedzialny za stworzenie kwitnącej społeczności, która była tak duża, że ​​wymagała stworzenia wielu gildii.

Do czasu TBC klasyczny pojawiła się jednak popularność streamingu tego rocznika Wow treść znacznie wyblakła. Od tego czasu Asmongold odszedł od skupiania się na Klasyczny zawartość.

„To będzie po prostu zabawne przez jakiś czas”, powiedział. „Wrócimy, zrobimy to jeszcze raz, a potem zrobimy coś innego”.

W zeszłym roku Asmongold zanurzył palce w nowych grach MMO, grając Final Fantasy XIV po raz pierwszy na streamie. A w 2022 r. rozwinął się dalej, dając Zaginiona Arka ponad 200 godzin czasu antenowego i 80 godzin wartych Pierścień Eldenów rozgrywka. On tylko transmitował Wow (w tym sprzedaż detaliczna i Klasyczny treści) przez niecałe 60 godzin do tej pory w tym roku, zgodnie ze statystykami Streams Charts.

Podejście Asmona pokazuje jego ciągłą strategię w zakresie treści, polegającą na dywersyfikacji swojego portfolio gier, tak aby mógł zachować swój głos jako autorytet w gatunku MMO jako całości, bez stania się jednowymiarowym.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6e00d95b73e940699e6e11a03e2b36cd&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fnews%2Fasmongold-isnt-super-hyped-up-about-wow-wrath-of-the-lich-king-classic&c=3697822007438167578&mkt=fr-fr