Blizzard banuje graczy w World of Warcraft Classic – co się stało?

Blizzard banuje graczy, którzy celowali w Asmongolda w World of Warcraft Classic

Blizzard, twórca popularnej gry World of Warcraft, zdecydował się na zbanowanie niektórych graczy, którzy celowali w Asmongolda w World of Warcraft Classic. Streamer Twitcha może teraz grać w tę grę bez obawy, że zginie z rąk żałobników. Chociaż World of Warcraft ma historię powolnego reagowania na zarzuty o żałobę, incydent z Asmgoldem może być punktem zwrotnym dla korporacji.

Dlaczego Blizzard zdecydował się zakazać gryfu?

W niedawnym strumieniu Asmgold odpowiedział na wiadomość, że Blizzard zbanował niektórych graczy World of Warcraft Classic, którzy go śledzili i powstrzymywali go przed zdobywaniem punktów doświadczenia. Po wielu doniesieniach od graczy, którzy uznali działania żałobników i dostarczyli zrzuty ekranu z ich banem, Blizzard podjął decyzję o zbanowaniu wielu dobrze znanych żałobników.

Nadal nie wiadomo, czy ci gracze zostali wykluczeni z powodu żałoby Asmgolda, czy ogólnie żałoby. Podczas gdy Asmgold przyznał, że w przeszłości był żałobnikiem i został wyrzucony z World of Warcraft, był świadomy, że żałoba jest niedopuszczalnym zachowaniem i podlega zgłoszeniu w ramach warunków korzystania z gry.

Jak grać w World of Warcraft Classic?

Jednym z najpopularniejszych sposobów grania w World of Warcraft Classic jest tryb Hardcore, który jest systemem prowadzonym przez gracza, który sprawia, że ​​zdobywanie poziomów w grze jest trudniejsze. Mówiąc prościej, śmierć w trybie Hardcore wymaga od gracza usunięcia swojej postaci, bez żadnych wyjątków.

W połączeniu z faktem, że punkty doświadczenia i zdobywanie poziomów w World of Warcraft Classic są znacznie wolniejsze niż w Dragonflight, a także związane z tym ryzyko spotkania stworzeń, które mogą zaatakować gracza bez ostrzeżenia, tryb Hardcore jest wierny swojej nazwie. Jednak to, że tryb hardcore został zaprojektowany jako trudny, nie oznacza, że ​​jest całkowicie niekontrolowany.

„Apex Legends”: 5 kroków do połączenia kont Twitch i EA w celu odebrania nagród

Dziedzictwo Hogwartu: Nagrody i sposób na zdobycie Zestawu Kosmetycznego Profesora Ronena

Źródło: meaww.com