Aktualizacje WoW Classic SoD: Nadchodzące wzmocnienia i przywrócenia równowagi

Ponieważ w przyszłym tygodniu na serwerach dostępnych na żywo pojawi się mnóstwo wzmocnień Sezonu Odkryć Classic World of Warcraft, Blizzard ujawnił informacje o łatce w niebieskiej wiadomości z 13 marca. Okresowo Blizzard publikuje aktualizacje w oparciu o opinie i raporty społeczności, a także wewnętrzne dane od zespołu programistów WoW. Oto pełna treść informacji o aktualizacji Sezonu Odkryć opublikowanych przez firmę Blizzard. Aktualizacje te zostały opublikowane 12 marca.

Ogólne zmiany i poprawki błędów

Ograniczenia klasowe dotyczące nagród w postaci pancerza reputacji w Basenie Arathi zostały zniesione na wszystkich serwerach Ery Klasycznej i Sezonu Odkryć. Naprawiono błąd powodujący, że stosy Krwi dla Loa nie były wymieniane, gdy bitwa nie była aktywna.

myśliwy

Obrażenia Steady Shot zostały zwiększone do 75% obrażeń od broni (poprzednio 60%). Ikona Runy Trapera nie powinna już być znakiem zapytania.

Mag

Szybkość ruchu Living Flame została dostosowana do 86% normalnej prędkości ruchu gracza (poprzednio 100%). Czas trwania Living Flame zmniejszony do 10 sekund (poprzednio 20 sekund). Czas odnowienia Living Flame został skrócony do 30 sekund (poprzednio 60 sekund). Obrażenia Steady Shot zostały zwiększone do 75% obrażeń od broni (poprzednio 60%). Ikona Runy Trapera nie powinna już być znakiem zapytania.

Nadchodząca aktualizacja sezonu WoW Classic Discovery

Magowie czekają na znaczne wzmocnienia w nadchodzącej aktualizacji Sezonu Odkryć. Korekty zajęć zaplanowano na tydzień rozpoczynający się 5 marca.

Mając na uwadze te aktualizacje, jasne jest, że Blizzard przyjrzał się klasom, które miały problemy podczas drugiej fazy Sezonu Odkryć, i podjął skalkulowany wysiłek, aby postawić je na nogi. Mówimy tu głównie o Magach i Czarnoksiężnikach. Chociaż osoby rzucające zaklęcia zawsze będą miały miejsce w składzie drużyn WoW Classic, ciekawie jest zobaczyć konsekwencje tych dwóch klas, w szczególności zmagających się z trudnościami podczas drugiej fazy Sezonu Odkryć.

Wyraźnie pamiętamy, że Zmienne Demony i uzdrowiciele Magowie byli najpopularniejsi na początku i w pierwszej fazie sezonu, więc obserwowanie ich utraty mocy i popularności było uderzające w fazie drugiej. Oczywiście okaże się, czy te zmiany spowodują, że tanki Demonsite i uzdrowiciele Magi powrócą do regularnej rywalizacji, ale jesteśmy podekscytowani, że przynajmniej znów będą konkurencyjni.

Źródło: www.bing.com