Aktualizacje Blizzarda: Pięć klas wzmocnionych w drugiej fazie WoW SoD

Sprawdź najnowsze wiadomości od Blizzarda przed cotygodniowym resetem 5 marca! Niektóre klasy, które osiągnęły słabsze wyniki, skorzystają ze wzmocnień poprawiających ich wrażenia z gry WoW Classic: Season of Discovery. Oto, co zaplanowano dla magów, łowców, paladynów, czarnoksiężników i wojowników w nadchodzącej aktualizacji umowy klasowej WoW Classic Phase 2: Season of Discovery.

Zmiany klas nadejdą 5 marca w fazie 2 WoW SoD

Jeśli jako Mag-Uzdrowiciel masz problemy z leczeniem i oszczędzaniem many lub jesteś rozczarowany obrażeniami zadawanymi przez Twojego Łowcy, Blizzard wziął pod uwagę Twoje obawy. W najnowszym niebieskim poście z 1 marca dotyczącym umowy klasowej Sezonu Odkryć Blizzard wymienił kilka zmian, które pojawią się w runach i umiejętnościach wraz z nadchodzącym cotygodniowym resetem. Z tego, co widzę, Magowie Lodu wydają się być w stanie dominować w wydarzeniu PvP w Dolinie Dławiących Cierni. Oto, co zaplanowano.

Szczegółowe uwagi dotyczące łatki zgodowej z Sezonem Odkryć z 5 marca

Łowca: Obrażenia od Strzału Chimery zwiększone do 120% obrażeń od broni. Zwiększono obrażenia od Chimera Shot Serpent Sting do 48% obrażeń Serpent Sting. Podstawowe obrażenia Wybuchowego Strzału zwiększone przed siłą ataku o 15%. Obrażenia rzeźby zwiększone do 65% obrażeń od broni.

Mag: Podstawowe obrażenia Lodowego Pocisku zwiększają się o 50%, a jego obrażenia zwiększone o premie do obrażeń zaklęć zwiększają się o 16%. Podstawowe obrażenia Spellfrost Bolt zwiększają się o 50%, a jego obrażenia zwiększone o premie do obrażeń zaklęć zwiększają się o 14%. Współczynniki mocy zaklęć Regeneracja, Masowa Regeneracja i Chronostatyczna Konserwacja zwiększają się o 88%. Koszt many Chronostatycznego zachowania zostaje zmniejszony o 44%. Naprawiono pewne problemy z tekstem objaśniającym w Chronostatycznej konserwacji.

Paladyn: Obrażenia Pieczęci Męczennika zwiększają się do 50% obrażeń od broni na trafienie. Osąd Pieczęci Męczennika wzrasta do 85% obrażeń od broni. Efekty Pieczęci Męczennika i Sądu korzystają teraz z talentów i efektów modyfikujących Pieczęć Sprawiedliwości, w szczególności Ulepszoną Pieczęć Sprawiedliwości.

Czarnoksiężnik: Grimoire of Synergy zwiększa teraz obrażenia zadawane przez Czarnoksiężnika i jego zwierzaka o 25%, gdy jest aktywne.

Wojownik: Obrażenia Devastate wzrastają do 150% DPS broni, po czym zwiększają się o liczbę ładunków Shattered Armor.

Pozostałe zmiany już 5 marca

To nie jedyne wzmocnienia, które otrzymają Wojownicy, Magowie, Czarnoksiężnicy, Paladyni i Łowcy w Fazie 2 Sezonu Odkryć WoW. To jeszcze nie wszystko, jeśli chodzi o zmiany wprowadzone 5 marca. Dostosowano także atmosferę Discoverera i koszty montażu. Aby dowiedzieć się więcej o tym nowym rozdziale WoW, zapoznaj się z naszym klasycznym przewodnikiem, w którym znajdziesz takie tematy, jak znaleźć wszystkich Mrocznych Jeźdźców i najlepszy sprzęt dla Mage DPS.

Źródło: www.gameskinny.com