Aktualizacja wydania WoW Dragonflight opóźnia Mythics, aby pomóc graczom


Aktualizacja wydania WoW Dragonflight opóźni nadejście Mythic plus, a także niektóre cotygodniowe zadania, dzięki czemu zagorzali fani MMORPG mogą osiągnąć poziom 70 bez poczucia pośpiechu.

Ponieważ data premiery WoW Dragonflight została ustalona na 28 listopada, fani o sokolich oczach (lub każdy, kto ma kalendarz) mogli zauważyć, że przypada ona w samą porę na cotygodniowe resety gry.

Z kolei, aby oszczędzić ludziom konieczności speedrunu do poziomu 70, nowego limitu poziomu w grze, Blizzard postanowił odłożyć aktywację cotygodniowych zadań i mitycznych lochów do 29 listopada.

Oficjalny post na forum od menedżera społeczności WoW Kaivax brzmi: „Wraz z czasem odblokowania Smoczych Wysp (poniedziałek, 28 listopada o 15:00 PST / 17:00 CST / 18:00 EST / 23:00 BST / 12:00 CEST w tym regionie), gracze znajdą się awansować na mniej niż jeden dzień do cotygodniowego resetu.

„Skonfigurowaliśmy Dragonflight tak, aby większość cotygodniowych nagród nie pojawiała się przed pierwszym cotygodniowym resetem” — kontynuują, podsumowując: „Chcemy, aby gracze awansowali we własnym tempie bez poczucia, że ​​tracą tydzień nagród, jeśli nie osiągną poziomu 70 w ciągu kilku godzin po uruchomieniu dodatku.”

Następujące instancje staną się dostępne w następstwie prac konserwacyjnych 29 listopada:

 • Lochy mityczne
 • Dragonbane Keep Strongbox z Siege on Dragonbane Keep (epicka jakość)
 • Łupy z Wielkiego łowu (jakość niepospolita, rzadka i epicka)
 • Cotygodniowa misja „Uczta społeczności”
 • Cotygodniowe zadania „Pomoc w porozumieniu”.
 • Cotygodniowa misja „Pokaż swój charakter”.
 • Cotygodniowe misje profesji Valdrakken dowolnego rodzaju

Ponadto cała zawartość Fated Shadowlands nie będzie już dostępna. Częstotliwość wypadania wierzchowców Sylvanas i The Jailer w ich odpowiednich rajdach została zmniejszona o 100%, przy czym ustawiono tylko jeden drop zamiast dwóch. W końcu Wielka Krypta jest zamknięta dla biznesu – tak, to wszystko, ludzie, WoW Shadowlands jest już na dobre.

Inną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest to, że wyczekiwany najazd Vault of the Incarnates zostanie wprowadzony w czterech różnych fazach:

 • Tydzień 12 grudnia: Normalna, heroiczna i mityczna Krypta Wcielonych zostanie otwarta wraz z cotygodniową konserwacją dla każdego regionu
 • Tydzień 19 grudnia: Otwarcie pierwszego skrzydła Vault of the Incarnates Raid Finder
 • Tydzień 2 stycznia: Otwarcie Vault of the Incarnates Raid Finder Wing 2
 • Tydzień 16 stycznia: Otwarcie Vault of the Incarnates Raid Finder Wing 3

Możesz przeczytać pełne uwagi dotyczące aktualizacji tutaj.

Jeśli nie możesz się doczekać zanurzenia w tajemniczy świat Smoczych Wysp, koniecznie przeczytaj nasz wywiad z WoW Dragonflight, w którym Blizzard obiecuje, że to rozszerzenie będzie „autentycznym” doświadczeniem Warcrafta. Dodatkowo, aby przygotować się na to, co będzie dalej, sprawdź naszą listę poziomów WoW Dragonflight i zestawienie najlepszych dodatków do WoW, które pomogą Ci się przygotować.Źródło : https://www.pcgamesn.com/world-of-warcraft/update-delays-mythic-dungeons