Aktualizacja World of Warcraft usuwa sugestywną zawartość


Aktualizacja World of Warcraft usuwa sugestywną zawartość

Porządki Activision Blizzard z World of Warcraft wydaje się być nadal w czołówce aż do patcha 9.1.5. Oczyszczanie to rozpoczęło się po raz pierwszy w związku z poważnymi zarzutami nękania w miejscu pracy nałożonymi na firmę na początku tego roku. Ta najnowsza aktualizacja ma na celu usunięcie wielu sugestywnych dowcipów i zalotnych kwestii, które zostaną usunięte wraz z jej wydaniem. Te aktualizacje są zgodne z oświadczeniem Łał zespół wypuścił w lipcu ubiegłego roku, obiecując stworzenie bardziej integracyjnego środowiska gry w przyszłości.

To porządki rozpoczęły się po odejściu zhańbionych World of Warcraft projektanta Alexa Afrasiabi, którego sfotografowano w niesławnym już teraz pełnym alkoholu „Cosby Suite” z BlizzConu 2013. Afrasiabi został wyróżniony w szczególności nie tylko za to, że był jedną z osób odpowiedzialnych za pokój hotelowy, ale także za ciągłe nękanie współpracowników w również w miejscu pracy. Dodatkowo brał udział w czacie grupowym „Cosby Crew” przed konwencją, gdzie brał udział w rozmowach o charakterze seksualnym na temat kobiet, które potencjalnie spotkałyby na konwencie. Po opublikowaniu tych informacji zespół odpowiedzialny za World of Warcraft zaczął szorować w grze wzmianki o Afrasiabi, który został usunięty w czerwcu 2020 roku.

Minione dni były czasem refleksji dla World of Warcraft zespołowym, spędzonym na rozmowie i kontemplacji, pełnym smutku, bólu i złości, ale także nadziei i determinacji.
Drużyna WoW, lipiec 2021

Przed aktualizacją Wowhead, źródło edukacyjne dla wszystkich rzeczy World of Warcraft, opublikował artykuł szczegółowo opisujący wszystko, co zostanie usunięte w nowej aktualizacji. Ten artykuł pokazał, że działka treści miało zostać usunięte, czasami pozostawiając niektóre postacie z prawie żadnymi linijkami do przejścia. Żarty i flirty, które mają zostać wycięte, wahają się od kompletnie niestosownych po wyraźnie przestarzałe, pokazując, że czas i wysiłek włożono w przeczesanie każdej linii dialogu.

Chociaż wielu może pochwalić inicjatywę, Łał Zespół pokazał w miesiącach od lipca, wielu fanów wyraziło niechęć do nowych aktualizacji. Wielu fanów twierdzi, że usunięcie tych linii nie poprawia środowiska gry i jest niczym innym jak słabą próbą, by wyglądać na bardziej inkluzywną.

Niezależnie od nieporozumień fanów, nowa łatka Shadowlands 9.1.5 zostanie wydana. Chociaż wielu uważa, że ​​usunięcie niektórych żartów może być naciągane, wielu nadal zgadza się, że jest to krok naprzód dla firmy. Ponieważ gra istnieje od 2004 roku, nic dziwnego, że linie wymagały aktualizacji.


Uwagi

Source : https://games.mxdwn.com/news/world-of-warcraft-update-removes-suggestive-content/