Aktualizacja World of Warcraft Przeróbka Retribution Paladin


World of Warcraft ogłasza, że ​​planowane są pewne znaczące zmiany w specjalizacji paladyna w walce wręcz, w tym zmiany w talentach i zaklęciach.


27 stycznia Świat Warcrafta ogłosił przeróbkę specjalizacji Paladin’s Retribution, która pojawi się w nadchodzącej łatce. Wiadomość nadeszła zaledwie trzy dni później Świat Warcrafta Została wydana łatka 10.0.5, która wprowadziła nowe funkcje rozgrywki oraz pewne zmiany w innych klasach i specjalizacjach.


Historycznie rzecz biorąc, specjalizacja Retribution Paladin była punktem spornym w roli DPS w walce wręcz Świat Warcrafta. Chociaż Retribution zapewnia doskonałe obrażenia zadawane seriami i użyteczność w każdej sytuacji, ma kilka rażących słabości. Podczas Smocze stado wersja Retribution jest ulepszeniem Krainy Cienia, nadal cierpi na brak wyraźnych osobistych wzmocnień, rozczarowującą trwałość, mimo że jest klasą zbroi płytowej, i była jedną z najmniej mobilnych specjalizacji DPS w walce wręcz w wielu rozszerzeniach. Jednak ze względu na zadawane obrażenia w sytuacjach, w których atakowany jest jeden cel, oraz na wiele sposobów, na jakie może odwrócić losy walki za pomocą zaklęć, takich jak Retribution Aura i Hammer of Justice, Retribution Paladin jest uważany za DPS poziomu B dla rajdów i lochów Mythic+.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Film o World of Warcraft wyjaśnia punkt handlowy

Niedawno Blizzard ogłosił na Świat Warcrafta forach, że Retribution Paladins otrzyma przeróbkę w łatce 10.0.7, która pojawi się na Publicznym Serwerze Testowym (PTR) w ciągu najbliższych kilku dni. Według Blizzarda, niektóre z planowanych zmian obejmują zajęcie się nadęciem przycisków, na które cierpią Paladyni we wszystkich specjalizacjach. Ponadto zostaną wprowadzone poprawki do niektórych talentów Retribution Paladin, aby dać graczom wzmocnienie zarówno zestawu narzędzi, jak i osobistego DPS. Dodatkowo, kilka dodatkowych wzmocnień przeżywalności Zemsty poprzez cechy pasywne i czasy odnowienia zostaną wprowadzone, aby pasowały do ​​tematu klasy zbroi płytowej.

Jednak paladyni szukający znacznie lepszej mobilności będą chcieli złagodzić swoje oczekiwania. Blizzard stwierdził, że chociaż poprawi prędkość Paladynów, nie doprowadzi ich do tego samego poziomu, co Łotrzykowie. Czy oznacza to dodatkowy ładunek lub skrócony czas odnowienia Boskiego rumaka, czy też coś zupełnie innego, dopiero się okaże. Blizzard oświadczył, że opinie na temat przeróbki Retribution i innych zmian klas zostaną rozpatrzone po uruchomieniu PST w nadchodzących dniach. Oprócz tych zmian, łatka 10.0.7 doda więcej funkcji Świat Warcraftatakie jak zestawy Heritage Armor dla Orków i Ludzi.

Chociaż Blizzard dołożył wszelkich starań, aby informować graczy o nadchodzących zmianach klas, okaże się, czy Smocze stado pozostanie tą zmianą Świat Warcrafta potrzeby po kilku trudnych latach. Gracze, którzy chcą mieć coś do powiedzenia w sprawie przeróbki Retribution Paladin, powinni wskoczyć na PST, gdy tylko będzie dostępny, i podzielić się konstruktywnymi uwagami.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: 8 gier MMO, które mają zwariowane elementy kosmetyczne, które psują immersję

źródło: wowheadŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d7b166c2a443c4865186a540fe10c0&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-update-retribution-paladin-rework%2F&c=18438877188204068312&mkt=fr-fr