Aktualizacja World of Warcraft 10.2: Dwa konfigurowalne smocze smoki

Przeżyj wyjątkowe wrażenia z jazdy na smokach w nadchodzącej aktualizacji World of Warcraft 10.2! Dostępne będą dwa nowe konfigurowalne wierzchowce: Kwitnący Fantazyjny Smok i Grotto Netherwing Drake. Kwitnący Kaprys, który zdobędziesz na początku kampanii Strażnicy Snu, jest idealny dla postaci o stylu magicznym lub naturalnym. Jeśli chodzi o Grotto Netherwing Drake, który początkowo był dostępny za pośrednictwem Punktu Handlowego, można go zdobyć ponownie w ramach zadania.

Nowe konfigurowalne ramki

Aktualizacja 10.2 wprowadza dwa nowe wierzchowce do Dragonriding w World of Warcraft. Pierwszy z nich, Kwitnący Kaprys, będzie zdobywany od początku kampanii Strażników Snu. Ten wierzchowiec, daleki kuzyn bajkowego smoka, ma skrzydła motyla i czułki, a także wiele opcji kolorystycznych. Świetnie sprawdzi się dla postaci o magicznym lub naturalnym stylu.

Drugi wierzchowiec, Grotto Netherwing Drake, nie jest całkowicie nowy. Został rozdany jako nagroda w punkcie handlowym w lipcu, ale nie można było go spersonalizować. Gracze będą jednak mieli możliwość ponownego zdobycia go w ramach zadania w aktualizacji 10.2. Grotto Netherwing Drake, którego konstrukcja inspirowana jest rekinami, można dostosować za pomocą różnych kolorów, ogonów, rogów i wielu innych opcji, podobnie jak inne wierzchowce Dragonriding.

Nowe opcje dostosowywania

Oprócz tych nowych wierzchowców World of Warcraft dodaje liczne opcje dostosowywania istniejących wierzchowców Dragonriding. Gracze będą mogli zdobyć nowe rękopisy poprzez Renown of the Dream Wardens i inne działania w nowej aktualizacji. Dodatkowo ci, którzy pokonają Fyrakka w następnym nalocie World of Warcraft, będą mogli zyskać specjalne opcje dostosowywania Odnowionego Proto-Drake’a, pozwalające im przekształcić wierzchowca w jego normalną formę lub Cienisty Płomień. Będą także mogli zdobyć Anu’relos, Płomienne Przewodnictwo, ognistą sowę, która będzie pierwszym nie-smoczym wierzchowcem, który będzie mógł używać Smoczej Jazdy.

Jeszcze więcej treści dla fanów Dragonridingu

Fani jazdy na smokach w Dragonflight nie zostaną pominięci w Guardians of the Dream wraz z aktualizacją 10.2. Zostaną dodane nowe tory Jeździectwa Smoków, nowe glify do kolekcjonowania i dwie nowe umiejętności. Pierwsza, Swift Skimming, pozwoli Ci korzystać z Ground Skimming w tym samym czasie co Thrill of the Skies. Drugi, Wiatr Wytchnienia, poprawi umiejętność Zatrzymania w Powietrzu.

World of Warcraft jest już dostępny na PC.

Źródło: www.bing.com