Aktualizacja World Of Warcraft 10.1 Embers of Neltharion dodaje nowy rajd i strefę


Aktualizacja World of Warcraft 10.1 Embers of Neltharion zawiera mnóstwo nowej zawartości, w tym nową strefę o nazwie Zaralek Cavern. Jako pierwsza duża aktualizacja od czasu premiery Dragonflight, Embers of Neltharion wprowadzi rajd z dziewięcioma bossami zatytułowany Aberrus, Shadowed Crucible oraz mnóstwo zawartości.


POWIĄZANE: World of Warcraft Retail vs Classic (2023): Jedna gra, dwie wibracje

Po wprowadzeniu Smoczych Wysp, Dragonflight przeniesie teraz walkę do ogromnej jaskini wypełnionej kałużami lawy, chemicznymi kałużami i nową rasą kretów znanych jako Niffen. Oprócz nowego obszaru Zaralek Cavern, aktualizacja Embers of Neltharion wprowadza także rajd z dziewięcioma bossami, w którym gracze będą walczyć ze starożytnymi żywiołakami, znanymi również jako Incarnates. Ci złoczyńcy, zdeterminowani, by zniszczyć Aspekty, będą głównym zmartwieniem graczy podczas masowego rajdu. Warto zauważyć, że Shadow Crucible odbędzie się w opuszczonym laboratorium Neltharion, a gracze będą ścigać się z innymi frakcjami Dragonflight, aby jako pierwsi dotrzeć do celu.

WIDEO DUALSHOCKERA DNIA

Podczas gdy nowa strefa i rajd brzmią ekscytująco, pierwsza duża aktualizacja Dragonflight oznacza również powrót 18-letniej funkcji w World of Warcraft. Po wprowadzeniu aktualizacji gracze będą mogli dołączyć do gildii międzyfrakcyjnych prawie dwie dekady po premierze gry MMORPG.

W poprzednim dodatku Blizzard zaimplementował różne instancje, w których gracze z dwóch frakcji mogli się łączyć. Nowa aktualizacja usunie ostateczną blokadę między Hordą a Sojuszem, umożliwiając graczom dołączenie do tej samej gildii niezależnie od ich frakcji.

Można śmiało powiedzieć, że będzie to miało ogromny wpływ na przyszłość World of Warcraft. Ta funkcja jest również zgodna z toczącą się historią Dragonflight. To dlatego, że najnowsze rozszerzenie skupia się na wrogości między dwiema frakcjami i oferuje przejście w kierunku współpracy i koleżeństwa.

Zanim aktualizacja Embers of Neltharion wystartuje i otworzy drzwi do Jaskini Zaralek, łatka Return to the Forbidden Reach pojawi się 21 marca. Oczekuje się, że nowa aktualizacja, zatytułowana 10.0.7, przygotuje graczy przed upuszczeniem dużej aktualizacji i zabraniem graczy do starego laboratorium Nelthariona.

Ostateczna data wydania wyczekiwanej aktualizacji Dragonflight 10.1 pozostaje nieznana. Ale kiedy zakończy swoją działalność na PST, wprowadzi mnóstwo nowej zawartości wraz z powracającą funkcją łączenia różnych frakcji.

DALEJ: Ponowna recenzja World of Warcraft (2023): Nie stajemy się młodsiŹródło : https://www.dualshockers.com/world-of-warcraft-update-101-new-raid/