Aktualizacja wigilijna World of Warcraft: Wrath of the Lich King pojawi się 1 września


Zgodnie z najnowszym raportem dostarczonym przez World of Warcraft, łatka wigilijna Blizzarda World of Warcraft Wrath of the Lich King zostanie wypuszczona 1 września. Zgodnie z raportem, po uruchomieniu aktualizacji gracze WOW mogą stworzyć nowego Rycerza Śmierci charakter i nauczyć się nowych umiejętności zawodowych napisów. Ponadto WOW ogłosił również przyszłą oś czasu Wrath of the Lich King.

Oficjalne ogłoszenie pełnego harmonogramu:

 • 1 września: aktualizacja ewa zostaje opublikowana
 • Po rutynowej konserwacji aktualizacja wigilijna „Wrath of the Lich King” zostanie opublikowana.
 • W tym samym czasie zostaną również otwarte 3 nowe serwery dla Wrath of the Lich King. Trzy nowe serwery to Invincible (PVP), Frozen Throne (PVP) i Lich King (PVE).

7-14 września: Wydarzenie przed najazdem Plagi

 • Spisek Plagi po raz kolejny zaatakował duże miasta. Gracze muszą zachować czujność, aby nie paść ofiarą tego spisku.
 • Od 14 września do premiery „Wrath of the Lich King” rozpoczyna się wydarzenie Scourge Invasion
 • Gracze będą współpracować, aby odeprzeć atak unoszącego się miasta w Azeroth i pokonać oddziały Plagi, aby zdobyć potężne nagrody.

21 września – 7 października: Rozpoczyna się Festiwal Wina

 • Lubisz ucztować na pysznym jedzeniu, popijać pyszne wino i jeździć na kozach między beczkami po jabłkach? Weź udział w ograniczonych czasowo wydarzeniach na tym wypełnionym winem festiwalu, aby zdobyć pamiątki i osiągnięcia z Festiwalu Wina.

27 września: Oficjalne uruchomienie Wrath of the Lich King

 • Wrath of the Lich King zostanie oficjalnie uruchomiony. Witamy w zamarzniętej krainie Northrend!

6 października: Rozpoczyna się 5 sezon Areny

Sezon 5 rozpocznie się po cotygodniowym resecie.

7 października: otwarcie Naxxramas, Wiecznego Oka i Obsydianowej Świątyni

 • Gigantyczne, latające miasto Naxxramas jest tronem przerażającego licza Kel’Thuzada, unoszącego się nad fortecą Zimowej Twierdzy w Dragonblight, chcącego pomóc Królowi Liszowi w jego przerażających planach.
 • Eye of Eternity znajduje się w centrum Coldarra, gdzie gracze pokonają niebieskiego Aspekta Malygosa.
 • Obsydianowe Sanktuarium znajduje się w Dragonblight, a gracz musi udać się na dno Świątyni Smoczego Spokoju, aby wykończyć Sartario i jego poruczników Shadrona, Tanibrona i Vespirona.

Jeśli podobają Ci się nasze wiadomości i chcesz jako pierwszy otrzymywać powiadomienia o nowościach, śledź nas na Świergot i stronę na Facebooku i dołącz do naszego kanału Telegram. Możesz też śledzić nas w Google News, aby otrzymywać regularne aktualizacje.

Źródło : https://www.realmicentral.com/2022/08/17/world-of-warcraft-wrath-of-the-lich-king-eve-patch-arrives-on-september-1/