Aktualizacja rozwoju World of Warcraft na 14 październikaZbliża się najstraszniejsza pora roku, gdy mieszkańcy Azeroth przygotowują się do Zaduszników i spoglądają w niebo, by zobaczyć powrót Bezgłowego Jeźdźca! dodatkowa personalizacja graczy, balansowanie klas i wiele więcej. w Klasyczny WoW, grupy mogą stać razem w kolejce, aby wziąć udział w przygotowanym PvP w Płonąca Krucjata Klasyczna pola bitew. Dodatkowo uzyskaj więcej informacji na temat intencji projektowych i zmian nadchodzących w WoW Classic Season of Mastery.Nie zapomnij odblokować Sarge’s Tale, darmowego World of Warcraft* mocowanie, przelotowe W Hearthstone nowy tryb gry Najemnicy.

Zagraj w Hearthstone Mercenaries® i ruszaj do akcji na Sarge!

Zdobądź nowego wierzchowca Sarge za darmo, grając w Hearthstone® Mercenaries, zupełnie nowy tryb gry roguelike dla jednego gracza! Dowiedz się więcej szczegółów w naszym poście informacyjnym.
Chcesz dodać więcej najemników do swojego arsenału? Pakiety najemników (i nie tylko) możesz otrzymać w ramach 6-miesięcznej subskrypcji World of Warcraft. Nie zwlekaj. Ta ograniczona czasowo oferta obowiązuje do 19 października 2021 r.

WoW Classic w fazie rozwoju

Klasyczny sezon mistrzostwa WoW Otwarta beta jest już dostępna. Zapoznaj się z uwagami dotyczącymi rozwoju, aby dowiedzieć się więcej.
WoW Classic Season of Mastery Intencje projektowe i szczegóły Zapoznaj się z intencjami projektowymi i szczegółami dotyczącymi nadchodzącego sezonu Klasyczny sezon mistrzostwa WoW, co to jest, jak będzie działać PvP Honor System i więcej w naszym poście na forum. O klasycznym sezonie mistrzostwa WoW: Gracze będą mieli szansę zacząć od nowa na równych zasadach, co pozwoli nowym i obecnym graczom klasycznym rozpocząć od nowa na poziomie 1 w celu całkowitego zresetowania Klasyka WoW zadowolony. Dowiedz się więcej szczegółów w naszym poście informacyjnym.
Powrót dużych grup w grze Burning Crusade Classic Battlegrounds Wszystkie „wstępne” grupy będą ponownie mogły stać w kolejce do BCC Battlegrounds. Przeczytaj nasz post na forum i uwagi dotyczące poprawek, aby dowiedzieć się więcej.

Shadowlands w fazie rozwoju: aktualizacja zawartości 9.1.5

Aktualizacja zawartości 9.1.5 jest nadal dostępna do testowania na PST z dodanymi kolejnymi aktualizacjami, w tym:

  • Zmieniono kilka zaklęć mnicha
  • Nowa personalizacja Nightborne „Lśniące dłonie” jest teraz dostępna dla postaci męskich i żeńskich.
  • Dokonano dodatkowej korekty wyglądu męskich ust Nightborne.

Przeczytaj więcej szczegółów w Notatkach PST na forach.
Kończy się regularny sezon MDI! Mythic Dungeon International (MDI) zakończył sezon 2 w weekend 1-3 października turniejem Last Stand, w którym sześć drużyn zmierzyło się, aby zobaczyć, kto zdoła ukończyć każdy loch w najszybszym czasie i zająć ostatnie miejsce na światowych finałach 2021. Jeśli przegapiłeś akcję, nie martw się. Akcję MDI można śledzić na oficjalnym kanale YouTube!

Bądź w kontakcie Nigdy nie przegap ani jednej chwili WoW Esports, subskrybując nas na YouTube i sprawdź harmonogram transmisji na naszej stronie e-sportowej. Śledź WoW Esports na Świergot aby nigdy nie przegapić aktualizacji na żywo i podsumowań.
Już dostępne: World of Warcraft®: Wrath of the Lich King® — gra planszowa systemu pandemicznegoUdaj się do zamarzniętego kontynentu Azeroth, aby tej jesieni zmierzyć się z armiami Króla Lisza, kupując grę World of Warcraft®: Wrath of the Lich King®-Pandemic System Board Game. Odwiedź nasz artykuł z wiadomościami, aby dowiedzieć się więcej.

Obecnie w Shadowlands

  • Wydarzenie bonusowe w bitwie zwierzaków
  • Bójka PvP: Głęboka Szóstka

W przyszłym tygodniu w Shadowlands

  • Rozpoczyna się Zaduszniki: Jeździec w Shadowlands, WoW Classic i Burning Crusade Classic – 18 października – 1 listopada
  • Bójka PvP: Arathi Blizzard
  • Mists of Pandaria Timewalking

Bądź na bieżąco z naszymi oficjalnymi kanałami, aby być na bieżąco z tym, co będzie dalej!*Mocowanie niedostępne w World of Warcraft® Classic lub Burning Crusade Classic™.

Source : https://www.wowhead.com/news=324509/world-of-warcraft-development-update-for-october-14th