Aktualizacja przedpremierowa World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępna


Następna era World of Warcraft przybył. Aktualizacja przed rozszerzeniem dla Smocze stado jest już dostępny na serwerach w Ameryce Północnej.

Wraz z uruchomieniem Smocze stado przed aktualizacją gracze mogą zacząć przyzwyczajać się do niektórych nowych systemów dodatku, w tym do całkowicie przebudowanego systemu talentów. Smocze stado przywróci do gry drzewka talentów po 10-letniej nieobecności, dając graczom większy wybór i sprawczość w zakresie tego, w jaki sposób rozwijają umiejętności i atrybuty postaci podczas procesu zdobywania poziomów.

Wowdługo oczekiwany remont interfejsu użytkownika jest również dostępny z Smocze stado przed poprawką. Dzięki tej aktualizacji gracze będą mogli w pełni dostosować swoje paski akcji, minimapę i inne części interfejsu bez konieczności korzystania z dodatków innych firm.

Co nowego w Smocze stado przed aktualizacją?

Zdjęcie z Blizzard Entertainment

Smocze stado wprowadzi do gry szereg nowych funkcji, ale tylko garść z nich będzie dostępna do wypróbowania podczas przed aktualizacją. Mimo że rozszerzenie zostanie wydane 28 listopada, pojawi się kilka funkcji i aktualizacji Wow zanim gracze będą mogli w pełni odkrywać Wyspy Smoków.

Wraz z dzisiejszą premierą przed aktualizacją, nowy system talentów i aktualizacje interfejsu gry są już dostępne. Dodatkowo, dostępne stały się nowe kombinacje ras i klas, a klasy magów, łotrzyków i kapłanów stają się dostępne dla każdej rasy w grze.

Jeśli chcesz stworzyć Dracthyr Evoker dzisiaj, niestety będziesz musiał poczekać jeszcze kilka tygodni. Wownadchodząca „klasa bohatera” nie zostanie dodana do gry przed 15 listopada. Chociaż od premiery gry minęły jeszcze dwa tygodnie, nadal będziesz miał czas na podniesienie poziomu swojej nowej postaci, jeśli zdecydujesz się iść wzdłuż tej trasy.

Związane z: Wszystkie lochy w WoW: Dragonflight Mityczny+ sezon pierwszy

15 listopada wystartuje również loch Uldaman: Legacy of Tyr, dając graczom przedsmak części zawartości PvE Smocze stado ma do zaoferowania.

Wstępna łatka dla WoW: Dragonflight jest już na żywo. Rozszerzenie ruszy w całości 28 listopada.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6358db1c8f0041da957c558be7d080cb&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fthe-world-of-warcraft-dragonflight-pre-patch-is-now-live&c=3758494963664181646&mkt=fr-fr