Aktualizacja przed rozszerzeniem World of Warcraft Dragonflight już 16 listopada
Kolejne duże rozszerzenie popularnego, długo działającego MMORPG World of Warcraft ukaże się 29 listopada, ale nie musisz tak długo czekać na jego smak. Kolejna faza łatki przed rozszerzeniem zostanie uruchomiona 16 listopada od godziny 4:00 czasu środkowoeuropejskiego wraz z transmisją na żywo Blizzard Entertainment.

Tak, smoki nadchodzą i rzeczy już nigdy nie będą takie same w świecie… Warcrafta. Smocze stada z Azeroth powróciły, wezwane do obrony swojego rodzinnego domu, Smoczych Wysp. Wypełniając magią żywiołów i energią życiową Azeroth, Wyspy ponownie się budzą, a od Ciebie zależy zbadanie ich pierwotnego cudu i odkrycie dawno zapomnianych sekretów.

Rozszerzenie wprowadza także zupełnie nową rasę – Dracthyrów – i klasę – Przywoływaczy – w którą będzie można grać 16 listopada dla tych, którzy kupili w przedsprzedaży Dragonflight. Tak, w tę środę możesz zapoznać się z nową kombinacją smoczych ras/klas.

Aktualizacja rozpoczyna również wydarzenia w grze Tempest Unleashed.Możesz także sprawdzić kanał Warcraft Twitch, a także kanał Warcraft na YouTube, producent wykonawczy World of Warcraft Holly Longdale dołączy do twórców Dragonflight, aby świętować drugą fazę aktualizacji przed rozszerzeniem z powyższymi przedmiotami.

Ponadto zespół Blizzarda zadebiutuje na żywo z oficjalnym filmem promującym Dragonflight, w którym główny projektant narracji filmowej Terran Gregory i reżyserka Anna Morgan przeprowadzą widzów przez doświadczenie, które w wysokiej rozdzielczości unosi się nad Smoczymi Wyspami.

Więcej informacji o Dragonflight znajdziesz na stronie World of Warcraft. Dodatek zawiera obszerną nową zawartość. Wraz z nowym regionem i pierwszą grywalną kombinacją ras/klas w Warcraft, zawiera także konfigurowalną jazdę na smoku z dostosowaniami, które oznaczają, że żadne smoki dla dwóch graczy nie będą takie same.

Zapoznaj się również z historią tutaj, z Nozdormu, dawnym smoczym aspektem czasu, w poszukiwaniu wskazówek, co przyniesie przyszłość smoczym stadom:

Dołącz do naszej społeczności tutaj i zostań VIP-em.

Zapisz się do newslettera ITWIRE UPDATE tutaj
DOŁĄCZ do naszego iTWireTV, naszej społeczności YouTube tutaj
POWRÓT DO NAJNOWSZYCH WIADOMOŚCI tutajWŁĄCZ CHMURĘ HYBRYDOWĄ I ZMNIEJSZ OCZEKIWANIA SIECI

Chmura hybrydowa obiecuje połączyć to, co najlepsze z obu światów, umożliwiając firmom połączenie skalowalności i opłacalności chmury z wydajnością i kontrolą, które można uzyskać z infrastruktury lokalnej.

Zmniejszenie opóźnień w sieci WAN to jeden z największych problemów związanych z wydajnością chmury hybrydowej. Wykorzystanie kompresji i deduplikacji danych może zmniejszyć opóźnienia w sieci.

Firma badawcza Markets and Markets przewiduje, że wielkość rynku chmury hybrydowej wzrośnie z 38,27 mld USD w 2017 r. do 97,64 mld USD do 2023 r.

Obiekty kolokacyjne zapewniają wiele korzyści wynikających z posiadania serwerów w chmurze przy jednoczesnym zachowaniu fizycznej kontroli nad systemami.

Sąsiedztwo chmury zapewniane przez obiekty kolokacyjne może umożliwić wykorzystanie ich połączeń o wysokiej przepustowości o niskim opóźnieniu z chmurą, a także zapewnić solidne połączenie z powrotem do lokalnej sieci firmowej.

Pobierz tę białą księgę, aby dowiedzieć się, co musisz wiedzieć o włączeniu chmury hybrydowej w Twojej organizacji.

POBIERZ TERAZ!

PROMUJ SWÓJ WEBINAR NA ITWIRE

Wszystko sprowadza się do webinarów.

Budżety marketingowe skupiają się teraz na Webinariach połączonych z Generowaniem Leadów.

Jeśli chcesz wypromować Webinar, zalecamy co najmniej 3 do 4 tygodniową kampanię przed Twoim wydarzeniem.

Kampania iTWire będzie zawierać obszerne reklamy w naszej witrynie informacyjnej itwire.com oraz wyróżniającą promocję w formie biuletynu https://itwire.com/itwire-update.html oraz wiadomości promocyjne i redakcyjne. Plus wywiad wideo z kluczowym prelegentem w iTWire TV https://www.youtube.com/c/iTWireTV/videos, który zostanie wykorzystany w postach promocyjnych na stronie głównej iTWire.

Teraz wychodzimy z Lockdown iTWire skoncentruje się na asystowaniu przy Twoich webinariach i kampaniach oraz pomocy poprzez częściowe płatności i wydłużone terminy, Webinar Business Booster Pack i inne programy wspierające. Możemy również tworzyć reklamy i treści pisemne oraz koordynować wywiad wideo.

Z przyjemnością omówimy z Tobą cele kampanii. Kliknij poniższy przycisk.

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ!Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6370dc710ee149b3820da0f217b440f4&url=https%3A%2F%2Fitwire.com%2Fyour-it-news%2Fentertainment%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-pre-expansion-patch-coming-16-nov.html&c=7345745715965751160&mkt=fr-fr