Aktualizacja łatki PTR: Nasiona Odnowy Dragonflight – Informacje o łatce

Zapoznaj się z najnowszą aktualizacją Dragonflight Seeds of Renewal (10.2.5) dla WoW z pełną listą informacji o łatkach PST. Podczas gdy gracze World of Warcraft (WoW) Dragonflight dopiero zaczynają cieszyć się aktualizacją Guardians of the Dream i całą jej zawartością, taką jak strefa Emerald Dream i nalot Amidrassil, Blizzard już testuje kolejną aktualizację, Seeds of Renewal. Możesz dołączyć do Publicznego Serwera Testowego (PTR) i rozpocząć korzystanie z aktualizacji Nasion Odnowienia WoW Dragonflight (10.2.5) do 29 listopada 2023 r. Oto, czego możesz się spodziewać pod względem zawartości i szczegółów.

Aktualizacja Nasion Odnowy WoW: Zmiany i zawartość
Nie ma dokładnej daty premiery aktualizacji Seeds of Renewal do WoW Dragonflight, ale oczekuje się, że pojawi się ona nie później niż na początku lutego 2024. Aktualizacja Seeds of Renewal nie wprowadza nowego sezonu, ale wprowadza bardzo oczekiwaną funkcję: możliwość jeździć na smokach po całym Azeroth. Pozostała zawartość obejmuje Archiwa Azeroth, Lochy Obserwujących, Rekonkwistę Gilneas i nowe możliwości personalizacji postaci. Do listy dodano nawet modyfikacje klas, a bohaterowie Azeroth mogą również przetestować Puchar Rubieży do 29 listopada 2023 r., w którym zdecydowanie zalecamy wystawienie swoich umiejętności na próbę.

Bez zbędnych ceregieli, sprawdź pełne notatki dotyczące aktualizacji PST dla Seeds of Renewal, która pojawi się w WoW Dragonflight.

Lochy obserwujących
Lochy zwolenników są dostępne dla 8 oryginalnych lochów Dragonflight na normalnym poziomie trudności. Ustaw się w kolejce solo lub w towarzystwie maksymalnie czterech graczy w swojej drużynie i kolejkuj do dowolnego lochu obserwującego. Po wejściu do lochu NPC-zwolennik dołączy do twojej drużyny i zajmie rolę, której nie pełnił żaden z twoich wcześniej istniejących członków drużyny. Nagrody będą takie same jak w normalnych lochach z pełną grupą graczy.

Archiwa Azeroth
Odkryj historię Smoczych Wysp, poznaj galerię wyjątkowych postaci, posłuchaj starożytnych opowieści i zobacz ikonografię minionej epoki. Weź udział w zajęciach solowych i grupowych w Traitor’s Rest dzięki cotygodniowemu wydarzeniu publicznemu, mnóstwu możliwości eksploracji i zdobywaj nagrody, takie jak bitwy ze zwierzętami, wierzchowce i zestaw transmog. Rozpocznij swoją podróż jako Archiwista już dziś, przeglądając ich ogłoszenie w Bibliotece Szafirowej Enklawy zlokalizowanej w Valdrakken.

Odzyskanie Gilneas
Król Greymane jest gotowy odzyskać swoje królestwo, ale Gilneas nie jest tak puste, jak mogłoby się wydawać. Pomóż odzyskać to, co zostało utracone i zwróć królestwo Gilneańczykom.

Dragonriding dostępny na całym świecie
Jazda na smokach jest teraz dostępna w całym Azeroth, wszędzie tam, gdzie dozwolone jest latanie. Poza Wyspami Smoków wierzchowce dosiadające smoków poruszają się z prędkością 80% maksymalnej prędkości.

Puchar Outlandu
Puchar Outland będzie dostępny do testowania od 16 do 29 listopada. Wsiądź na siodło i odkryj na nowo niebo Outland w nowym wydarzeniu polegającym na ujeżdżaniu smoków, które nadchodzi do zdewastowanego świata. Trzynaście nowych ras rozmieszczonych jest po całym Outland i dostępnych jest w trybie normalnym, zaawansowanym i odwróconym. Za odznakami Jeźdźców Azeroth będzie można kupić nowe nagrody, takie jak Szarfa Drake Racera, Outlandish Transmog Set Drake Racera, nowe dostosowania smoków, Odznaka Dostrojenia Valdrakkena oraz skrypt Nieskończonych Możliwości, który losowo dostosowuje dostosowania wierzchowca za każdym razem, gdy zamontujesz konfigurowalny uchwyt. Ukończ wszystkie wyścigi Outland Cup w kolorze złotym, aby zdobyć tytuł Outland Racer, tabard Jeźdźców Azeroth. Dostosowania wierzchowców będą teraz używane w wyścigach Outland Cup. Gracze otrzymają maksymalne drzewo talentów do jazdy na smokach, gdy będą rywalizować w Pucharze Outland. Zadanie wprowadzające Puchar Outland zostało zmienione tak, aby wymagało od gracza ukończenia wszystkich wyścigów. Gracze zostaną teraz nagrodzeni 40 odznakami Jeźdźców Azeroth za ukończenie zadania. Gracze, którzy nie odblokowali jeszcze możliwości jazdy na smokach, będą mogli latać po torach wyścigowych, korzystając z wypożyczonych wierzchowców do jazdy na smokach. Grotto Netherwing Drake i Flourishing Whimsydrake zostały dodane do listy dostępnych do wypożyczenia wierzchowców do jazdy na smokach. Ponieważ jazda na smokach jest teraz dostępna na całym świecie, nie będziesz już zsiadany po ukończeniu wyścigu, jeśli dla tej postaci odblokowana jest jazda na smokach. Jeśli jazda na smokach nie została odblokowana, po ukończeniu wyścigu zostaniesz zrzucony z konia.

Osiągnięcia
Dodano nowe osiągnięcia związane z wyglądem.

Postacie
5 nowych kolorów włosów dla Trolli. 1 nowy kolor skóry dla Draenei. Modyfikacje dla demonów Tyrana i Darkglare od Czarnoksiężników.

Drzewa Talentów
Nowa umiejętność pasywna Dracthyra: Wzmocnione Szybowanie – Szybowanie jest teraz równoznaczne z jazdą na smokach, zapewniając dostęp do wytrzymałości i wszystkich umiejętności jazdy na smokach. Nowa umiejętność pasywna Dracthyra: Szybki start – czas odnowienia Soaringu skrócony do 10 sekund. Umiejętność Skies Familiar (rasowa) została usunięta.

Zajęcia
Efekty wizualne zaklęć dla kilku talentów klasowych, które wcześniej były zdolnościami Przymierza Krain Cienia (takich jak Przywołanie Duchów, Boski krzyk i Sepsa), zostały zaktualizowane, aby odpowiadały zestawowi wizualnemu klasy.

Przywoływacz
Rozwój: Chcielibyśmy, aby utrzymywanie Odwróceń było bardziej satysfakcjonujące dla Przywoływacza Ochrony, nawet podczas gry w kompilację skupioną na Szmaragdowym Kwitnięciu. Dlatego teraz łączymy rzucanie Odwrócenia z Wybuchem Esencji. Powinno to sprawić, że rotacyjny przepływ konserwacji będzie płynniejszy i przyjemniejszy. Ponieważ wprowadza to więcej rzucania zaklęć bez kosztów many, zwiększamy również koszty many, aby to zrekompensować. Jak zawsze czekamy na Wasze opinie na temat tej zmiany i będziemy monitorować dyskusję na jej temat. Wybuch Esencji można teraz aktywować poprzez użycie Odwrócenia. Koszt many większości zaklęć został zwiększony o 10%.

Mnich
Mistweaver: Taniec Wiatru został przeprojektowany – Twoja szansa na unik wzrasta o 10% i dodatkowe 10% co 4 sekundy, dopóki nie unikniesz ataku. Starożytne nauki zwiększają także wytrzymałość o 5%, gdy są aktywne. Windwalker: Taniec Wiatru został przeprojektowany – Twoja szansa na unik wzrasta o 10% i dodatkowe 10% co 4 sekundy, dopóki nie unikniesz ataku.

Szaman
Żywiołaki Ziemi, Ognia i Burzy (a także prymitywne wersje tych żywiołaków) mają teraz zmniejszony rozmiar w instancjach dla sojuszników i wrogów Szamana. Dla Szamana żywiołaki zawsze wydają się duże.

Interfejs użytkownika i dostępność
Do ustawienia „Kontrast tekstu zadania” w Opcjach dostępności dodano rzutnię. Zaktualizowano prognozy i absorpcje w ramach jednostek. Czynności ograniczone czasowo (wakacje) w Dzienniku podróżnika będą teraz odpowiednio oznaczone i wyświetlany będzie pozostały czas. W panelu Zestawów Transmog możesz teraz oznaczyć każdy element zestawu jako ulubiony, klikając prawym przyciskiem myszy. Każdy element zestawu wskazuje również w podpowiedzi rodzaj swojego miejsca (np. „Ramię”).

Pamiętaj, że szczegóły mogą ulec zmianie, ponieważ jest to wciąż wersja PTR aktualizacji Seeds of Renewal!

Obejrzyj nasz film poniżej, w którym szczegółowo zagłębiamy się w historię Aspektów Smoków w World of Warcraft, omawiając wszystkich władców, ich historię i niektóre dramaty rodzinne!

Źródło: www.ginx.tv