World of Warcraft Patch 10.1.5: Fractures in Time – Nowe funkcje

World of Warcraft Patch 10.1.5: Fractures in Time

Można by pomyśleć, że World of Warcraft może się skupić na nowej łatce, która została oficjalnie wydana w zeszłym tygodniu. Ale to jest nudne. Czas skupić się na patchu 10.1.5, Fractures in Time. Ma specjalny tytuł i w ogóle!

I chociaż głównym punktem sfery testowej jest wszystko, o czym gracze już wiedzą z zapowiedzi, są inne funkcje, które nie zostaną tam uwzględnione, ale nadal można je znacząco zmienić.

Nowe funkcje

  • Umiejętności jeździeckie nie zależą już od umiejętności treningowych, ponieważ stają się trenerem umiejętności, a gracze automatycznie zdobywają każdą umiejętność, gdy as staje się odpowiedni, oszczędzając czas i złoto.
  • Sojusznicze rasy również nie potrzebują coraz większej liczby osiągnięć, odblokowujących się w momencie, gdy gracze osiągną wymagany poziom.
  • Wykonuje się zdjęcia rentgenowskie czarnoksiężnika, aby odblokować grymuary, a gracze mogą śledzić wyglądy transmog, które chcą zebrać, klikając z wciśniętym klawiszem Shift, i tych, którzy chcą to wiedzieć, a także osiągnięcia lub zadania.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź pełny raport z informacjami o łatkach. Przyjrzymy się również tym i innym zmianom.

Activision-Blizzard

Activision-Blizzard jest uważana za kontrowersyjną firmę zajmującą się grami z powodu kilku skandali, takich jak bojkot Blitzchung, masowe zwolnienia, spory pracownicze, dysproporcje płacowe, przypadki molestowania seksualnego i dyskryminacji, ugody federalne, niewłaściwe postępowanie kadry kierowniczej, problemy finansowe, niepowodzenia partnerstw, powszechne nielegalne zwalczanie syndykatów, katastrofalne zarządzanie, nieugięte przekonanie, że dyrektorowi generalnemu grozi zabójstwo.

Microsoft przejął tę firmę w 2023 roku.

Źródło: Game News 24.