Aby kupić tokeny WoW, wymagana jest subskrypcja

Zmiany w zakupie żetonów WoW

Jeśli jesteś graczem World of Warcraft i korzystasz z WoW Tokens, aby zyskać czas na grę bez wydawania prawdziwych pieniędzy w fantasy MMORPG, wkrótce zostaniesz poproszony o zakup 30-dniowej subskrypcji, aby móc nadal korzystać z tej funkcji. Deweloper Blizzard potwierdza, że ​​gracze, którzy nie wydali na grę prawdziwych pieniędzy od 2017 roku, nie będą mogli kupić tokenów WoW na giełdzie aukcyjnej ani w sklepie w grze, dopóki nie dokonają faktycznego zakupu.

Wprowadzenie żetonów WoW

WoW Token został wprowadzony do World of Warcraft w 2015 roku jako odpowiedź Blizzarda na rzeczywisty handel złotem z podmiotami trzecimi. Mówiąc najprościej, gracz może kupić token WoW (lub kilka) za prawdziwe pieniądze (w cenie 20 USD/17 GBP), a następnie sprzedać go innemu graczowi za pośrednictwem aukcji w grze na wymianę na złoto. Kupujący może następnie wymienić token na 30 dni gry na grę MMORPG lub zamienić go na saldo Battle.net o wartości 15 USD/10 GBP, które można wykorzystać w sklepie Blizzard.

Jest to funkcja, która pozwala wielu graczom efektywnie grać w World of Warcraft za darmo, wymieniając złoto w grze na czas gry i przedłużając subskrypcję. Przy wystarczająco żmudnej uprawie teoretycznie można by „kupić” dodatki, takie jak nadchodzące World of Warcraft The War Within, za walutę zarobioną w grze, lub nawet wydać te zarobki na inne gry, takie jak Diablo 4 czy Call of Duty.

Problemy z kontami botów

Niestety, otwiera to również drzwi dla kont botów, które mogą gromadzić złoto i po prostu wielokrotnie kupować czas gry, dzięki czemu konta te mogą stosunkowo łatwo stale rozszerzać swoją subskrypcję bez konieczności dokonywania aktywnych zakupów. W rezultacie Blizzard dokonał zmiany, która oznacza, że ​​jeśli jesteś osobą, która korzysta z tej funkcji od jakiegoś czasu, wkrótce będziesz musiał wydać prawdziwe pieniądze.

„Aby zachować integralność gry i zapewnić graczom wyższą jakość rynku tokenów, wraz z aktualizacją World of Warcraft we wtorek, 21 listopada, umożliwimy następujące ograniczenia w tym regionie” – mówi Randy Jordan, społeczność WoW menedżera, za pośrednictwem forów Blizzarda. „Gracze nie będą już mogli kupować tokenów WoW na giełdzie aukcyjnej lub w sklepie w grze za złoto, jeśli nie wydali prawdziwych pieniędzy na zakup i nie wykorzystali co najmniej 30 dni czasu gry od 2017 roku.

Zmiany, które nadejdą

Po 21 listopada 2023 roku każdy gracz, który nie będzie mógł kupić tokena WoW za złoto w grze, będzie musiał najpierw kupić i wykorzystać co najmniej 30 dni czasu w grze za prawdziwe pieniądze” – kontynuuje Jordan. „Aby się zakwalifikować, można to zrobić na dowolnym koncie World of Warcraft na koncie Battle.net. » Nadal będziesz mógł korzystać z posiadanych już Tokenów WoW bez dokonywania zakupu, ale nie zniesie to ograniczeń dotyczących zakupu przyszłych tokenów za złoto.

Wniosek

Ostatecznie prośba o miesięczną subskrypcję nie jest zbyt wysoką prośbą, ale może nękać wielu graczy, którzy polegają na kupowaniu czasu za wirtualne złoto ze względu na różne okoliczności w prawdziwym życiu. Mamy nadzieję, że zmiana pomoże ograniczyć liczbę aktywnych kont botów lub przynajmniej umożliwi Blizzardowi łatwiejsze sposoby ich wyśledzenia, ale to się okaże.

Jeśli masz już gotowy czas na grę, upewnij się, że masz zainstalowane najlepsze dodatki do WoW, których będziesz potrzebować w 2023 roku. Mamy również naszą listę poziomów Dragonflight WoW, jeśli nadrabiasz zaległości przed Sagą Worldsoul i chcesz zaktualizować swoją meta.

Możesz także śledzić nas w Google News, gdzie znajdziesz codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych.

Źródło: www.bing.com