8 listopada 2023 – Wiadomości o World of Warcraft od Blizzarda

Najnowsze aktualizacje World of Warcraft:

Oto lista poprawek rozwiązujących różne problemy związane z World of Warcraft: Dragonflight, Wrath of the Lich King Classic, Burning Crusade Classic i WoW Classic. Niektóre poprawki zaczynają obowiązywać natychmiast, inne mogą wymagać zaplanowanego ponownego uruchomienia serwerów, aby zaczęły obowiązywać. Należy pamiętać, że niektórych problemów nie można rozwiązać bez aktualizacji po stronie klienta. Ta lista będzie aktualizowana po zastosowaniu dodatkowych poprawek.

Poprawki

8 listopada 2023 r

Jazda na smokach

Rozdzielczość glifów w Dragonflight
Naprawiono błąd, przez który Rezonans Smoczych Glifów nie pojawiał się w przypadku niektórych wierzchowców.

Szmaragdowy Sen

NPC i nagrody
Firebrand Fystia wie teraz, kiedy jest martwa i nie pojawia się już na mapie obszaru. Naprawiono błąd, który uniemożliwiał otrzymanie nagrody za Kwitnące Nasiona Snów w cotygodniowej misji Kwitnące Nasiona Snów. Ponadto, jeśli ukończyłeś zadanie przed aktualizacją naszej łatki, udaj się do Szmaragdowego Snu i sprawdź swoją pocztę. Lokalny naczelnik poczty powinien wysłać zastępcze sadzonki.
Dodatkowe nagrody

Napełnianie Ziarna Snów Szmaragdowymi Kroplami Rosy powinno teraz zapewniać reputację u Strażników Snów.

Gracz kontra Gracz

Napraw przy ponownym uruchomieniu domeny
Naprawiono błąd, przez który w Świątyni Kotmogu i Kopalniach Srebrnego Odłamka w bójce Deep Six mogło brać udział maksymalnie 8 graczy.

Zadania

Cotygodniowe zadanie
Cotygodniowe zadanie „Dzika ścieżka w czasie” po raz kolejny prawidłowo nagradza skrzynię zawierającą losowe przedmioty Aberrus, Tygiel Cieni.

Reputacja

Problem ze sławą
Naprawiono błąd, który uniemożliwiał graczom, którzy skorzystali ze wzmocnienia poziomu 70, zdobycie zamierzonej sławy w frakcjach Dragonflight. Gracze, którzy pozostają zalogowani w grze, mogą być zobowiązani do wylogowania się i ponownego zalogowania na wzmocnionych postaciach, których to dotyczy.

Informacje o łatce poprzedniej łatki można znaleźć tutaj.

Źródło: news.blizzard.com