7 wskazówek, które pomogą Ci opanować umiejętności Pvp w World of Warcraft


Prawdopodobnie już to znasz, ale wyjaśnijmy to jeszcze raz. PvP to gra przeciwko innemu graczowi, a jeśli potrzebujesz trochę wskazówek podczas tego procesu, możemy zapewnić, że jesteś we właściwym miejscu. Dzisiaj postaramy się dać Wam kilka przydatnych wskazówek, jak poprawić swoje wyniki i opanować umiejętności PvP w World of Warcraft lub WoW, jeśli wolicie.

Istnieją gracze o podstawowym poziomie umiejętności, a także weterani, ponieważ ta gra jest na rynku od prawie 17 lat. Dostępnych jest kilka rozszerzeń, a wiele z nich zawiera unikalne rodzaje przeżyć dla tych, którzy lubią tę przygodę. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności PvP, musisz wiedzieć, że może to zająć trochę czasu i trochę wysiłku, abyś mógł osiągnąć to, czego naprawdę chcesz. Jako gracz i oddany gracz będziesz musiał upewnić się, że jesteś we właściwym miejscu i we właściwym czasie, aby walczyć z innymi graczami WoW.

Dzisiaj, w tym artykule, postaramy się omówić kilka mentalnych i technicznych wskazówek, abyśmy mogli upewnić się, że jesteś na właściwej ścieżce, aby zostać profesjonalistą PvP, który wie, co robić w danym momencie.

Nasze postrzeganie tego, co jest dobrym graczem, może być inne niż twoje. Więc prawdopodobnie nie mówimy o tym, jak grać w modach PvP, ale o tym, jak być tam dobrym.

Oto kilka wskazówek, które znaleźliśmy, podanych przez niektórych znanych nam ekspertów:

1. Nie używaj klawiatury

Źródło: news.softpedia.com

Wielu graczy będzie używać klawiszy W, A, S i D do wykonywania poleceń, ale większość doświadczonych zwróci się do myszy. Według wielu graczy gra za pomocą myszy jest lepsza, ponieważ szybciej awansujesz postać i uzyskasz większość walki, zamiast używać poleceń z klawiatury. Może myślisz, że jesteś do tego przyzwyczajony, ale spróbuj przynajmniej raz sterować postacią za pomocą myszy, a zobaczysz, jak lepiej wszystko pójdzie, gdy to zrobisz. To najlepszy sposób na przejęcie kontroli nad swoimi działaniami i zobaczenie, jak sprawy się poprawiają.

2. Porzuć nawyki PvE

Wszyscy wiemy, że modyfikacje PvE są łatwiejsze w rozwijaniu postaci i ćwiczeniu umiejętności, ale to gra przeciwko środowisku i nie ma tam prawdziwych wrogów. Tak więc, gdy tylko zrezygnujesz z tego nawyku i sposobu myślenia, będziesz mógł wykorzystać umiejętności PvP i stać się w nich lepszym. Nie możesz zrobić tego wszystkiego na raz, ale jeśli podejmiesz zaplanowane kroki, wkrótce tam dotrzesz.

3. Znajdź najlepszą drużynę w swojej klasie

Aby osiągnąć dobre wyniki w PVP, musisz najpierw mieć przy sobie dobry zespół. Najlepiej mieć stały zespół, z którym będziecie się razem rozwijać i budować synergiczne środowisko, w którym będziecie sobie wzajemnie pomagać. Konsekwencja jest ważna, jeśli naprawdę chcesz robić równomierne postępy bez rozbijania banku. Choć brzmi to jak prawdziwe wyzwanie, w rzeczywistości można znaleźć idealny zespół, którego nigdy nie zmienisz przez lata. Dołącz do serwerów Discord, forów, korzystaj z sieci społecznościowych i znajdź ludzi, którzy zdecydowanie czekają na pojawienie się kogoś takiego jak Ty.

4. Każda pomoc jest mile widziana

Źródło: windowscentral.com

Oczywiście możesz poprosić kogoś o pomoc, przeszkolenie lub ujawnienie kilku sekretów, dzięki którym będziesz lepszy w grze. Ale są też usługi online, które za określoną kwotę zaangażują się w walkę PvP zamiast Ciebie i dołożą wszelkich starań, aby jak najlepiej wykorzystać akcję. Aby dowiedzieć się więcej o takich usługach, możesz sprawdzić https://buy-boost.com/wow.

5. Zainwestuj w dobry sprzęt

Jeśli jesteś poważnym graczem, musisz także zainwestować w sprzęt, taki jak słuchawki, klawiatura, mysz, a także dobry komputer do gry i ergonomiczne krzesło do odpoczynku podczas gry. Jeśli masz odpowiedni sprzęt, z pewnością osiągniesz z nim lepsze wyniki. Sprawdź aktualny sprzęt, który posiadasz, i porównaj go z minimalnymi wymaganiami WoW. To jedyny sposób, aby dowiedzieć się, czy wszystko można zrobić dobrze, czy potrzebujesz czegoś więcej. A kiedy mówimy o sprzęcie, sprawdź broń i przedmioty w grze. Mogą mieć również kluczowe znaczenie dla poprawy twoich umiejętności.

6. Nie ma nic lepszego niż dobra praktyka

Jak wszystko inne, granie wymaga dużo praktyki, aby stać się dobre. Zidentyfikuj swoje słabości i naucz się je przezwyciężać. W jakich momentach przegrywasz? Co cię przeraża? Czy możesz zastosować inną metodę i osiągnąć lepsze rezultaty? Odpowiedzi na te pytania mogą naprawdę pomóc ci poprawić swoje umiejętności i stać się bardziej zaawansowanym graczem niż jesteś teraz.

7. Zrelaksuj się i baw się dobrze

Źródło: mmorpg.gg

Jeśli planujesz zostać profesjonalnym graczem, który pewnego dnia zostanie zatrudniony w jakiejś usłudze wspomagającej, naprawdę musisz popracować nad swoimi umiejętnościami i stać się lepszym w tym, co robisz. Z drugiej strony, jeśli uważasz World of Warcraft za rozrywkę w wolnym czasie, prawdopodobnie musisz się zrelaksować. Nie spiesz się, bo gdy już wszystko osiągniesz, stanie się nudne. Opracuj strategię i wyznacz sobie cele, abyś mógł się na nich skoncentrować, nie wywierając na siebie presji, że masz inne rzeczy do zrobienia.

Wniosek

Gdy zaczniesz grać, poczujesz, co musisz zrobić dalej. Od Ciebie zależy, jak często będziesz grać i ile czasu spędzisz w WoW. Ale kiedy będziesz gotowy, możesz wykonać ten quest lub najazd i pokazać innym, jak dobry stałeś się, ćwicząc i skupiając się na ważnych rzeczach.

Przygotuj się więc i usiądź na krześle – ta gra czeka na Ciebie.Źródło : https://alongtheboards.com/2021/12/22/masterskills-of-pvp-in-world-of-warcraft/