7 najgorszych klas w WoW Dragonflight


Wraz z premierą World of Warcraft Dragonflight wszystkie klasy przeszły znaczną zmianę ilościową ze względu na ponowne wprowadzenie systemu drzewka talentów. Klasy takie jak Łowca Demonów, które pojawiły się po usunięciu Drzewek Talentów, w szczególności miały duże zmiany ze względu na konieczność wypełnienia dwóch całych drzewek. Mimo to, po wszystkich przeróbkach i zmianach, istnieją pewne klasy i specyfikacje, które po prostu nie nadają się do mety z wielu różnych powodów. Oto nasze 7 najgorszych klas w WoW Dragonflight.

Powiązany: WoW Dragonflight – Wyjaśnienie punktu handlowego

7 najgorszych klas w World of Warcraft Dragonflight

Jako szybkie zastrzeżenie, klasy na liście this nie są koniecznie straszne ani nawet słabe. Po prostu mają poważne wady, które trzymają ich z dala od meta. Wymienione klasy nie są w określonej kolejności.

1. Mag ognia

Chociaż gra Magiem Ognia jest zabawna, zadawane obrażenia pozostawiają wiele do życzenia w stosunku do włożonego wysiłku. Jako specjalizacja, która w dużym stopniu polega na czasach odnowienia, aby zadać znaczne obrażenia, i RNG (generowanie liczb losowych) do proc powiedział obrażeń, jest to specjalizacja wymagająca statystyk, która wymaga niesamowitego sprzętu, aby zadawać obrażenia na średnim poziomie. Niemal w każdym patchu od czasu wydania Dragonflight Mag Ognia otrzymał niewielkie wzmocnienia, nie bez powodu, ale nie zmieniły one jeszcze trajektorii specyfikacji.

2. Kapłan Dyscypliny

Ogólnie rzecz biorąc, Kapłani nie są tak niesamowici w WoW Dragonflight, a nawet po otrzymaniu kilku wzmocnień, Dyscyplina nadal nie spełnia realnej linii wyraźnie narysowanej na piasku. Poza faktem, że niektóre mechaniki Mythic+ całkowicie niszczą skuteczność tarczy jako środka łagodzącego i że Dyscyplina cierpi z powodu konieczności zadawania obrażeń, aby właściwie leczyć się w starciach o dużej mobilności, co jest powszechne w Dragonflight, po prostu nie ma ona świeca dla większości obsady leczniczej WoW.

3. Resto Szaman

Jak już wspomnieliśmy, starcia ze Smoczym stadem mają tendencję do faworyzowania dużej mobilności zamiast zatrzymywania się i rzucania zaklęć, przez co niestety cierpi Resto Szaman. Bez Łaski Spirtwalkera Resto prawie zawsze musi się kucać, aby się wyleczyć. Co więcej, Chain Heal, jedna z najbardziej unikalnych zdolności leczących Resto Shamana, wydaje się dziwnie słaba do rzucenia. Rzadko warto poświęcać na to czas ze względu na duże ilości obrażeń wyrządzanych w końcowej zawartości Dragonflight.

Powiązany: Jak zdobyć elementarny lasso w WoW Dragonflight

4. Łowca przetrwania

Mamy w naszej grupie rajdowej łowcę przetrwania, który zadaje duże obrażenia, i nawet on zgadza się, że jego klasa cierpi na poważne problemy, co czyni ją jedną z najsłabszych. Przeżywalność jest, jak na ironię, jedną z największych wad Survival Huntera. Brakuje czasu odnowienia przetrwania, ponieważ inne klasy DPS mają zwykle znacznie więcej niż oni. Co więcej, Survival ma bardzo dziwny styl gry, który polega na wchodzeniu i wychodzeniu z zasięgu walki wręcz. Może to szybko wpędzić klasę w kłopoty, jeśli gracz nie wie, co robi. Wreszcie, podobnie jak mag ognia, może zadawać przyzwoite obrażenia, ale stosunek wysiłku do nagrody jest bardzo zły.

5. Paladyn Zemsty

Paladyni Retribution faktycznie zadają całkiem solidne DPS, ale nie dlatego znajdują się na tej liście. Rzeczywistość jest taka, że ​​granie kumplem Ret jest ogromnym obowiązkiem ze względu na ich wstrętne nadęte przyciski, źle zorganizowane drzewko talentów i nadmierne poleganie na obrażeniach eksplozywnych. Koleżanki Ret często muszą wybierać między talentami, które albo pomagają sobie, albo wspierają ich drużynę. Nie jest to coś, co można zobaczyć w praktycznie żadnej innej klasie w Dragonflight i dlatego Activision Blizzard ogłosiło niedawno całkowitą przeróbkę specyfikacji.

6. Mnich piwowara

Mnisi Brewmastera są wyjątkowi w grze, ponieważ ich mechanika Stagger nie występuje w żadnym innym czołgu w WoW. Z mechanicznego punktu widzenia Stagger jest interesującą koncepcją, ale ponieważ istnieje, Brewmasters mają zwykle znacznie najgorsze łagodzenie, co czyni tę specyfikację jednym z najgorszych obrońców, jakich można użyć w dowolnej zawartości gry końcowej na wysokim poziomie w Dragonflight. Praktycznie każdy inny czołg jest lepszy niż posiadanie Brewmastera, a szkoda. Czołg nie powinien mieć problemów z przeżywalnością i samoregeneracją w takim stopniu, w jakim ma to miejsce w przypadku Brewmastera.

7. Mroźny Rycerz Śmierci

Jako DPS, Mroźni Rycerze Śmierci cierpią wiele różne kwestie. Ta klasa faktycznie zadaje solidne obrażenia, ale tak bardzo polega na czasach odnowienia, że ​​granie nią często jest męczące. Na przykład Obliteracja wiąże prawie wszystkie twoje potężne ciosy dwuręczne z krótkim wzmocnieniem okna, które ma 1 minutę czasu odnowienia. Poza tym oknem uszkodzenia specyfikacji są żałosne, co tak naprawdę nie powinno mieć miejsca. Samo bycie arbitralnym wydaje się arbitralne, co doskonale opisuje stan Frost DK. Specyfikacja cierpi również na brak skuteczności AOE (obszarowego efektu), z czym nawet jej siostrzana specyfikacja, Unholy DK, nie ma problemu.

Aby uzyskać więcej jakościowych przewodników i informacji dotyczących WoW Dragonflight, zapoznaj się z naszymi przewodnikami na temat Gdzie znaleźć Wieżę Magów w WoW Dragonflight i wszystkie wyzwania Mage Tower w WoW Dragonflight tutaj, w Pro Game Guides.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d9abb1b5294e2abf6f9324b1a4603c&url=https%3A%2F%2Fprogameguides.com%2Fwow%2F7-worst-classes-in-wow-dragonflight%2F&c=11664172812423679492&mkt=fr-fr