6 najgorszych klas w WoW Dragonflight


Od czasu uruchomienia World of Warcraft najnowszy dodatek, Smocze stado, gracze doświadczyli wzmocnień, osłabień i wielu zmian w grze. Podczas wyboru klas i specyfikacji niektórzy gracze wybierają swoje pod wpływem kaprysu, a inni na podstawie korzyści, jakie może zapewnić klasa.

Jednak to, że klasa była wyjątkowa w poprzednim dodatku, nie oznacza, że ​​jest najlepszą klasą Smocze stado. Tak więc, podczas gdy są doskonałe zajęcia w Smocze stado, jest też kilka złych.

Czy to dlatego, że zostali osłabieni, czy po prostu nie otrzymali wzmocnienia, które uczyniłoby je opłacalnymi Smocze stado, to obecnie sześć najgorszych klas w WoW Dragonflight.

Najgorsze klasy w Dragonflight

1) Łowca przetrwania

Łowcy nie należą do najlepszych opcji klasowych Smocze stado, zwłaszcza Survival Hunter. Łowcy przetrwania to DPS walczący w zwarciu i nie są zbyt wytrzymali. Ponadto ich obrażenia są stosunkowo niskie w porównaniu z niektórymi z najlepszych klas DPS Smocze stado, jak Łowca Demonów Havoc.

Podczas gdy ich zestaw ma wiele opcji, łowcy przetrwania mają wysoki poziom umiejętności i unikalny styl gry. Nie jest to najlepsza klasa dla początkujących, a są łatwiejsze klasy do grania, które oferują większą przeżywalność i zadawane obrażenia.

2) Łowca celności

Mimo że mogą zadawać duże obrażenia obszarowe, łowcy celności to kolejny łowca, który nie radzi sobie dobrze w Smocze stado. Klasa ma stosunkowo słabe premie do poziomów, co oznacza, że ​​stała się nieistotna w drugiej części sezonu pierwszego.

Mają słabą przeżywalność i nie mają wystarczającej użyteczności, aby były skuteczne w rajdach i mitach. Nie radzą sobie również z pojedynczymi celami, co jest niezbędne podczas walk z bossami. Tak więc, chociaż są świetne, jeśli masz kilka mobów, istnieją bardziej efektywne klasy DPS z lepszymi zestawami Smocze stado.

3) Mnich piwowara

Brewmaster Monks są obecnie uważani za jedne z najgorszych czołgów w historii Smocze stado. Dzieje się tak dlatego, że dość mocno polegają na swoim uzdrowicielu, ponieważ mają jeden z najniższych pasków zdrowia.

Nawet ze wzmocnieniami, które otrzymali, ich wytrzymałość nie jest wystarczająca, aby byli opłacalni Smocze stado kiedy są lepsze czołgi, takie jak Protection Warrior, który ma rozbudowany zestaw i wysoką przeżywalność.

4) Druid Strażnik

Podobnie jak Brewmaster Monk, Guardian Druidzi nie nadają się do tego Smocze stado meta, ponieważ są znacznie lepsze czołgi z bardziej wszechstronnymi zestawami. Niestety druidzi ogólnie nie są świetnymi czołgami w tej mecie i granie nimi jest trudne.

Chociaż mogą zapewnić przyzwoitą kontrolę tłumu, nie mają doskonałych obrażeń ani przeżywalności. Wymagają też znacznej inwestycji w sprzęt, aby zwiększyć swoje statystyki i sprawić, by były w pewnym stopniu użyteczne.

5) Szaman Przywrócenia

Nasz Ważkat Lista poziomów uzdrowicieli obejmuje jednych z najlepszych uzdrowicieli na świecie Smocze stado, a Szaman Przywrócenia nie jest jednym z nich. Chociaż mają wszechstronny zestaw leczniczy, osłabienie totemu Cloudburst (kluczowego totemu leczniczego) sprawiło, że stały się prawie bezużyteczne.

Szamani cierpią również w sytuacjach o dużej mobilności, jeśli Grace Spiritwalker nie jest dostępna, ponieważ pozwala to szamanom poruszać się podczas rzucania czarów przez ograniczony czas. Tak więc, chociaż nie ma nic strasznego w tej klasie i specjalizacji, są lepsi uzdrowiciele, którymi można grać Smocze stadojak Zaklinacz Ochrony.

6) Święty Kapłan

Ogólnie rzecz biorąc, kapłani nie radzą sobie zbyt dobrze Smocze Stado meta, zwłaszcza Świętych Kapłanów. Święci Kapłani oferują doskonałe leczenie pojedynczego celu. Jednak nie mają one znaczącego czasu odnowienia redukcji obrażeń ani wielu praktycznych zdolności leczenia obszarowego.

Tak więc w przypadku rajdów i mitów, które są przyjemnymi elementami gry końcowej, zestaw Świętego Kapłana nie jest wystarczająco wszechstronny, aby był realną opcją leczenia.

Chociaż jest kilka świetnych klas, to obecnie sześć najgorszych klas w WoW Dragonflight.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d5b74e59734c1aa2b391972ee0c4dc&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fthe-worst-classes-in-wow-dragonflight&c=8196216472964841293&mkt=fr-fr