5 najlepszych jajek wielkanocnych w World of Warcraft (2022)


World of Warcraft to gra MMORPG, która może pochwalić się dziesiątkami mil rozpalonych kanionów, tropikalnych lasów deszczowych i fantastycznych wysp. Z tak dynamicznym i tak rozległym splotem miejsc, naturalne jest, że mieści się w nim niezliczona ilość sekretów i przechowuje jajka wielkanocne, które podróżnicy mogą odkryć. I chłopcze, jeśli jest jeden programista, który wie, jak ukryć jajka wielkanocne — to Blizzard.

Oczywiście, jako rozwijająca się platforma, która trafia pod młotek więcej razy niż jakakolwiek inna gra MMORPG na świecie, nie jest niespodzianką, że pisanki, podobnie jak inne małe funkcje, są stale wymieniane na nowe. Pytanie brzmi, jakie dowcipne przypisy pozostawił Blizzard od czasu wydania długo oczekiwanego Krainy Cienia ekspansja? Cóż, oto pięć najlepszych, jakie do tej pory odkryliśmy.

5. Chmura i Aerith . w Final Fantasy VII

Każdy, kto kiedykolwiek przemierzał przenikliwie zimne dzielnice Northrend, z większym prawdopodobieństwem zbadałby miasto Dalaran i jego łańcuch pływających dzielnic targowych i wszechpotężnych iglic. To powiedziawszy, niewielu spotkałoby się z dwoma najbardziej wpływowymi obywatelami miasta, Koraud i Aerith, z których obaj nie byliby dostępni do spotkania przed uruchomieniem Legion rozszerzenie.

Oczywiście jest to rażący ukłon w stronę Square Enix Final Fantasy VII i jego dwóch głównych bohaterów. I, wiernie swoim oryginalnym wcieleniom, Koraud nosi ogromny miecz i oczy pełne Mako; a Aerith ma swój kwiatowy bukiet i towarzyszący mu wózek z kwiatami. Dla mieszkańców Dalaranu są oni zwykłymi Krwawymi Elfami z regularną pracą na pół etatu. Ale dla fanów RPG są to dwaj najbardziej legendarni bohaterowie gier. Uznanie dla ciebie, Blizzard.

4. Ross i Rachel przyjaciół

Friends był prawdopodobnie jednym z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych amerykańskich seriali komediowych lat dziewięćdziesiątych. W rzeczywistości cieszył się tak ogromną popularnością, że zainspirował niezliczonych innych filmowców i twórców gier wideo do dodania jednej lub dwóch z jego dobrze znanych funkcji. Na przykład Blizzard umieścił w jednym z nich nikogo innego, jak Rossa i Rachel World of Warcraft stolice. I w kawiarni, ze wszystkich miejsc.

Miasto Dalaran mieści znacznie więcej niż tylko uzbrojonych w miecze strażników, to na pewno. Dzięki kolejnemu z żartobliwych jajek wielkanocnych Blizzarda gracze mogą złapać Rossa i Rachel podczas rozmowy w Legerdemain Lounge. A co do tego, o czym mówią, to nikt nie zgaduje. Chociaż, gdybyśmy musieli się tym zająć, prawdopodobnie miałoby to coś wspólnego, wiesz, będąc na przerwie.

3. Mikołaj Klatka

Wiemy na pewno, że Blizzardowi spodobałoby się umieszczenie tego. Nicholas Cage lub Nicholaus Page, używający swojego imienia Opuszczonych, zamknięty w klatce, z misją kradzieży rozwodnionej wersji Odbicia Niepodległości w Azeroth. Zadzwonić w jakieś dzwonki? Powinno wystarczyć, bo takie jest w zasadzie założenie filmu National Treasure.

Co zabawne, nie jest to jedyne odniesienie do filmów Cage’a, które pojawia się w World of Warcraft. W rzeczywistości, jeśli zapiszesz się do łańcucha zadań postaci na Półwyspie Piekielnego Ognia, masz również za zadanie przeszukać błoto sflaboar w poszukiwaniu zgubionych kluczy. Jest to oczywiście bezpośrednie nawiązanie do filmu Gone in 60 Seconds, w którym Cage musi odzyskać kluczyki do samochodu po połknięciu ich przez psa. Jest więc jasne, że Blizzard ma słabość do prac hollywoodzkiej gwiazdy, w przeciwnym razie połowa jego prac nie trafiłaby do Płonąca Krucjata.

2. Duży tatuś Bioshock

Wielki Tatuś jest prawdopodobnie jedną z najbardziej pamiętnych postaci w grach, podobnie jak Andrew Ryan, Bioshock oryginalny antagonista, który wykorzystał moc hipnozy, aby zwabić graczy do wykonania serii zagrażających życiu zadań, aby pomóc w realizacji własnego prywatnego planu. Zła wiadomość jest taka, że ​​obaj wrogowie wrócili i są całkiem zadowoleni w Ostoi Szerzenia Wiatru w Górach Kamiennych Szponów.

Oczywiście, ponieważ jest to wielkanocne jajko, Blizzard zrobił wszystko, co w jego mocy, aby ukryć to, co można postrzegać tylko jako rażące nawiązanie do ukochanej sagi survival horroru. Anderow Ryon, Alicja, Wielki Papa? Jest tak czarno-biały, jak tylko możesz, i nie jesteśmy nawet w najmniejszym stopniu zirytowani deweloperami za to, że to zrobili. Ale już, czy byłbyś uprzejmy zrobić nam przysługę i wrzucić Elizabeth?

1. Peron Harry’ego Pottera 9 3/4

World of Warcraft z pewnością uwielbia wciskać w Azeroth jak najwięcej odniesień do kultowych klasycznych filmów. Na przykład czarodziejski świat Harry’ego Pottera został wykorzystany przy kilku okazjach, w szczególności w Władcy Draenoru loch, Zajezdnia Grimrail. W lochu gracze mogą przeskoczyć przez pewną ścianę, która następnie prowadzi ich do belki, w której wóz, pień i biała sowa utknęły w ścianie. Jest to oczywiście bezpośrednie odniesienie do peronu 9/3 z Kings Cross.

Niestety nie jest to najłatwiejsze do wykopania jajko wielkanocne. W rzeczywistości tylko nieliczni zagorzali zwolennicy Przymierza i Hordy w Azeroth byli w stanie go zlokalizować. Na szczęście do tego służą platformy takie jak YouTube. Jeśli jednak jesteś głównym Potterheadem i po prostu żyjesz i oddychasz Gryffindorem, to zdecydowanie warto zrobić wszystko, aby znaleźć. Peron 9 3/4 nie jest, ale tak naprawdę nie musi być. To jest Harry Potter odniesienie, czego chcieć więcej?

Więc jakie jest twoje zdanie? Co sądzisz o naszej pierwszej piątce? World of Warcraft Pisanki? Czy udało Ci się już znaleźć coś w Azeroth? Daj nam znać o naszych społecznościach tutaj lub w komentarzach poniżej.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6313f1bcfa1f4be7842af12a6168e575&url=https%3A%2F%2Fwww.gaming.net%2F5-best-easter-eggs-in-world-of-warcraft-2022%2F&c=9132745290985530290&mkt=fr-fr