3 dodatki do World of Warcraft, gwarantowane 20 lat grania

Blizzard ujawnia swoje ambitne plany na przyszłość World of Warcraft, których celem jest wprowadzenie graczy w nową erę przygód, która potrwa jeszcze co najmniej 20 lat. To monumentalne przedsięwzięcie, zwane „The World Soul Saga”, zostanie podzielone na trzy odrębne rozszerzenia, z których każde zapewnia wyjątkową i ekscytującą podróż.

Inauguracyjne rozszerzenie: „The War Within”

Inauguracyjne rozszerzenie tej wielkiej sagi, zatytułowane „The War Within”, ukaże się w 2024 roku. Wrzuca ono graczy w głąb podziemnej krainy Azeroth, gdzie napotkają nowe rasy i odkryją niezbadane terytoria, w tym tajemnicze „ Dzwoniące Głębiny” i enigmatyczna „Wyspa Dorn”. Pokusa nieznanego przyciąga, obiecując nowe przygody.

Ekscytująca kontynuacja: „Północ”

„Midnight” reprezentuje kolejny ekscytujący rozdział w sadze World Soul. To rozszerzenie przenosi graczy z powrotem do Starego Świata, rozpalając na nowo nostalgię, jednocześnie zapewniając nowe horyzonty do odkrycia. Powrót do znanych krajobrazów i obserwowanie, jak ewoluowały one na przestrzeni czasu, z pewnością wzbudzi emocje wśród długoletnich graczy.

Punkt kulminacyjny: „Ostatni Tytan”

Saga osiąga swój punkt kulminacyjny wraz z „Ostatnim Tytanem”, dodatkiem, który przenosi poszukiwaczy przygód do lodowych krain Northrend. Tutaj gracze będą świadkami długo oczekiwanego powrotu Tytanów do Azeroth, odkrywając fabułę, która od lat była owiana tajemnicą. To najnowsze rozszerzenie obiecuje epickie spotkania i rozwiązanie długotrwałych tajemnic.

Niezachwiane pragnienie Blizzarda rozszerzenia uniwersum World of Warcraft jest oczywiste, nawet jeśli gra nie jest już dominującą na świecie grą MMORPG. Obiecując dwie dekady przygód, demonstrują swoje oddanie ogromnej i oddanej społeczności gry, zapewniając, że World of Warcraft pozostanie fascynującym i istotnym doświadczeniem przez wiele lat.

W miarę rozwoju World Soul Saga gracze mogą spodziewać się wielu nowych wyzwań i epickich chwil, obejmujących stale rozwijający się świat Azeroth.

Źródło: www.financial-world.org