28 października Wiadomości i aktualizacje World of WarcraftBlizzard zaktualizował swój blog o nowościach i rozwoju World of Warcraft, podsumowując aktualizacje zawartości, które pojawią się w Shadowlands i klasycznym WoW, w tym sezon mistrzostwa 16 listopada, łatka 9.1.5 2 listopada, nowy wierzchowiec Sunwarmed Furline, masowe transfery postaci, e-sporty aktualizacje, coroczny studencki konkurs artystyczny i nadchodzące święta. Jak zawsze, dowiedz się więcej, korzystając z linków do naszej własnej relacji przy każdej aktualizacji.

Gdy jazda Bezgłowego Jeźdźca dobiega końca, a jego ognie wygasają, mieszkańcy Azeroth chcą świętować Dzień Zmarłych. Nie będziesz potrzebować zaproszenia na /zatańczyć z Catriną, a w tym roku możesz nawet zostać pretendentem, jeśli masz odpowiedni strój. To było kilka pracowitych tygodni, a wiadomości już się pojawiły! ten Krainy Cienia Aktualizacja zawartości 9.1.5 zostanie uruchomiona 2 listopada, a Klasyczny WoW Season of Mastery otwiera rezerwacje imion 11 listopada i rusza 16 listopada. Dowiedz się więcej o procesie projektowania interfejsu tworzenia postaci w Krainy Cienia, najnowsze wydarzenia e-sportowe i nie tylko w tym najnowszym wydaniu.

Krainy Cienia w fazie rozwoju

Aktualizacja zawartości 9.1.5 nadchodzi 2 listopada! Aktualizacja zawartości 9.1.5 wprowadza ulepszenia systemów Przymierza Krain Cienia, nowe opcje dostosowywania postaci dla wybranych ras sprzymierzonych oraz wprowadzenie lochów Legion Timewalking, Timewalking Mage Tower i Legion Mythic+. Odwiedź nasze ogłoszenie, aby dowiedzieć się więcej.
Shadowlands w fazie rozwoju: aktualizacja zawartości 9.1.5 Aktualizacja zawartości 9.1.5 jest nadal dostępna do testowania na PST. Przeczytaj więcej szczegółów w Notatkach PST na forach.
Shadowlands: spojrzenie od środka na przeprojektowanie interfejsu tworzenia postaci Wydanie Shadowlands zapewniło nową możliwość usprawnienia i przeprojektowania procesu tworzenia postaci. Zajrzyj za kulisy ze starszym projektantem interfejsu użytkownika Jeffem Liu, aby dowiedzieć się więcej o procesach myślowych, które za tym stoją.

WoW Classic w fazie rozwoju

Przygotuj się na sezon mistrzostwa – na żywo 16 listopada WoW Klasyczny sezon mistrzostwa zostanie wydany na całym świecie 16 listopada o 15:00 czasu PDT. Odwiedź nasz post z wiadomościami, aby uzyskać więcej informacji.
Rozpoczęcie rezerwacji nazw WoW Classic Season of Mastery 11 listopada Rezerwacje nazw WoW Classic Season of Mastery rozpoczną się 11 listopada! Gracze z aktywną subskrypcją lub czasem gry na swoim koncie World of Warcraft będą mogli stworzyć jedną postać na konto WoW.
WoW Classic Season of Mastery jest w fazie testów Otwarta beta WoW Classic of Mastery trwa, pojawiło się mnóstwo nowych aktualizacji, w tym:

 • Gracze mogą teraz osiągnąć poziom 60.
 • System „Dusza żelaza” jest teraz testowalny.
 • Znaki szablonu są dostępne do użycia w testowaniu.
 • Testy rajdowe są w toku.
 • Wprowadzono poprawki, aby odczuć zyski podczas przebywania w przeciążonej grupie w lochach, aby ograniczyć „wzmacnianie” lub „podnoszenie poziomu mocy” postaci niskiego poziomu w Sezonie Mistrzostwa.

Dowiedz się więcej w uwagach dotyczących rozwoju na forach.

Dostępny nowy wierzchowiec: Ogrzany słońcem Furline

Zaprzyjaźnij się z jesiennym chłodem z czysto puszystym przyjacielem — wierzchowcem Sunwared Furline*. Ten sympatyczny kotek z łapą rzuci się na twoje serce. Teraz dostępne w sklepie Blizzard i sklepie w grze.

Nadchodzą masowe transfery postaci

Niedawno udostępniliśmy na forach informacje na temat przyszłej dostępności masowych transferów postaci. W sklepie w grze World of Warcraft gracze będą mogli zakupić wiele transferów postaci z królestwa do królestwa po obniżonej cenie całkowitej. Dodatkowe szczegóły już wkrótce.

E-sport w World of Warcraft

Obejrzyj w ten weekend światowe finały Mythic Dungeon International w 2021 r.! W tym roku Hallow’s End nie tylko przyniesie strach i radość Azeroth, ale także najbardziej przerażające światowe finały MDI, jakie kiedykolwiek widziałem! Jakie sztuczki i smakołyki będą mieli w zanadrzu komentatorzy i gracze? Po kulminacji czterech niesamowitych tygodni rywalizacji MDI, sześć najlepszych drużyn z Regionu Globalnego dołączy do najlepszej drużyny z Chin i najlepszej drużyny z turnieju Last Stand, gdzie zmierzą się w serii Best of 3, podwójnie. meczów eliminacyjnych, na ich drodze do Wielkiego Finału 29 października. Dzięki puli nagród wynoszącej 300 000 USD nie przegapisz żadnej akcji, gdy mecze rozpoczynają się każdego dnia transmisji o 10:00 czasu PDT / 19: 00 CEST, na żywo na YouTube!
Zbliża się sezon 2 The Great Push! Z radością ogłaszamy szczegóły drugiego turnieju roku w lochach, ponieważ The Great Push powraca w sezonie 2, 10-12 grudnia! Upewnij się, że ustawiłeś przypomnienie w swoim kalendarzu, aby nie przegapić ani chwili.

Rozpoczyna się studencki konkurs plastyczny World of Warcraft 2021!

Relacje uniwersyteckie Blizzard Entertainment i Wświat Warcrafta zespoły programistów z dumą prezentują jedenasty doroczny konkurs plastyczny dla studentów World of Warcraft! Apelujemy do studentów i studentów o przesyłanie oryginalnych prac graficznych lub animacji, które pasowałyby idealnie World of Warcraft. Nie przegap tej okazji! Ucz się więcej.

Obecnie w Shadowlands

 • Hallow’s End: Horseman Rides in Shadowlands, WoW Classic i Burning Crusade Classic – 18 października – 1 listopada
 • Wydarzenie bonusowe Arena Skirmish
 • Bójka PvP: Gravity Lapse

W przyszłym tygodniu w Shadowlands

 • Dzień Zmarłych — 1 listopada
 • Bójka PvP: Stomp Comp
 • Wydarzenie bonusowe World Quest

Gdziekolwiek zaprowadzi Cię Twoja przygoda, do zobaczenia w Azeroth!

Source : https://www.wowhead.com/news=324668/october-28th-world-of-warcraft-news-and-development-updates