2024: Rok ważnych rocznic w uniwersum Warcrafta

Wielka rocznica w perspektywie dla uniwersum Warcraft w 2024 roku

W 2024 roku uniwersum Warcraft firmy Blizzard Entertainment będzie obchodziło kilka ważnych rocznic, w tym 10-lecie Hearthstone w marcu, 20-lecie World of Warcraft i 30-lecie uniwersum Warcraft w listopadzie.

Nowy rok zapowiada się obfitując w wydarzenia dla fanów uniwersum Warcraft. Rzeczywiście, zespół World of Warcraft ujawnił ogłoszenia i zwiastuny, aby uczcić te ważne daty rocznicowe.

Przyszłe aktualizacje i nadchodzące wydarzenia

Planowane wydarzenia obejmują Nasiona Odnowy Dragonflight (10.2.5) z lochami dla zwolenników, epilogowe zadania Dragonflight i wiele innych niespodzianek. Dodatkowo wkrótce dostępna będzie klasyczna wersja beta Cataclysm, a także faza 2 Sezonu Odkryć z poziomem 40 i nowymi, światowej klasy strefami PvP. Nie zapominając o światach Hardcorowych, które zaoferują tryb dla pojedynczego gracza, który znajdzie się samodzielnie dla graczy poszukujących największego wyzwania.

Rejestracja do klasycznej bety Cataclysm jest już otwarta, a nasiona Dragonflight Seeds of Renewal są już dostępne na publicznym serwerze testowym.

Nadchodzące wydarzenia dla World of Warcraft

Możesz sprawdzić mapę drogową tutaj, z porami roku na półkuli południowej dla tych z nas, którzy znajdują się w tej części świata. Jeśli chodzi o współczesne gry, nadchodzące aktualizacje obejmą Seeds of Renewal, sezon 4 i The War Within. W klasycznej grze gracze będą mogli cieszyć się Wrath of the Lich King, Cataclysm i różnymi aktualizacjami zawartości.

10 lat Hearthstone i nowe niespodzianki

W marcu Hearthstone będzie obchodzić swoje 10-lecie. Z tej okazji ku uciesze fanów zostanie ujawniona także nowa, ekscytująca zawartość.

Dołącz do naszej społeczności już teraz i zostań członkiem VIP. Zapisz się do naszego newslettera i naszego kanału YouTube, aby nie przegapić żadnej naszej nowości.

Źródło: www.bing.com