2024: Rok pełen rocznic w uniwersum Warcrafta

Wyjątkowy rok dla uniwersum Warcrafta

Rok 2024 zapowiada się jako ważny rok dla uniwersum Warcraft firmy Blizzard Entertainment, z 10. rocznicą Hearthstone w marcu, 20. rocznicą World of Warcraft i 30. rocznicą powstania uniwersum Warcraft w listopadzie.

Aby uczcić te rocznice, zespół World of Warcraft zaczął publikować wskazówki na temat tego, co przyniesie ten rok, w tym:

  • Nasiona Odnowy Smoków (10.2.5) z lochami zwolenników, misjami epilogu Dragonflight i wieloma innymi atrakcjami
  • Beta kataklizmu
  • Faza 2 Sezonu Odkryć – poziom 40 z Gnomeregan jako nowym rajdem poziomu i Stranglethorn Vale jako nową globalną lokalizacją PvP
  • Hardkorowe Krainy – automatycznie znaleziony tryb dla pojedynczego gracza

Rejestracja do klasycznej bety Cataclysm jest już dostępna, a nasiona Dragonflight Seeds of Renewal są dostępne na stronie Publiczny obszar testowy już teraz.

Harmonogram uroczystości

Tutaj możesz zobaczyć mapę drogową, z porami roku na półkuli południowej dla tych z nas, którzy są w tej części świata.

Po pierwsze, jeśli chodzi o współczesne gry, obejmujące Seeds of Renewal, sezon 4 i The War Within:

A jeśli chodzi o klasyczną grę, obejmującą Wrath of the Lich King, Cataclysm i różne aktualizacje zawartości:

Tymczasem, ponieważ w marcu Hearthstone będzie obchodzić 10. rocznicę swojego istnienia, możesz być pewien, że znajdziesz tam także nową, ekscytującą zawartość.

Rekomendacje Gartnera dla NDR 2022

Prawdopodobnie wiesz, że mocno wierzymy w wykrywanie i reagowanie na sieć (NDR). Czy wiesz, że Gartner zaleca również zespołom ds. bezpieczeństwa nadanie priorytetu rozwiązaniom NDR w celu poprawy ich wykrywania i reagowania?

Wybór odpowiedniego rozwiązania NDR dla Twojego zespołu i procesów może czasami być największym wyzwaniem. Jeśli chcesz wypróbować narzędzie do wykrywania i reagowania sieci, dlaczego nie zacząć od najlepszego? Vectra Network Detection and Response to najbardziej zaawansowana w branży ochrona przed atakami, wykorzystująca sztuczną inteligencję do identyfikowania i powstrzymywania złośliwych taktyk w Twojej sieci bez hałasu i konieczności deszyfrowania. Pobierz już teraz Przewodnik rynkowy firmy Gartner dotyczący wykrywania i reagowania na sieci (NDR) na rok 2022, aby zapoznać się z zaleceniami dotyczącymi możliwości głębszego rozszerzenia rozwiązań do wykrywania i reagowania sieci na istniejące sieci lokalne i nowe środowiska chmurowe.

Promuj swoje webinarium w ITWIRE

Są to seminaria internetowe. Budżety marketingowe skupiają się obecnie na webinarach związanych z generowaniem leadów. Jeśli chcesz wypromować webinar, polecamy przynajmniej jedną kampanię na 3-4 tygodnie przed wydarzeniem.

Kampania iTWire obejmie szeroką reklamę w naszym serwisie informacyjnym itwire.com, znaczącą promocję w naszym biuletynie https://itwire.com/itwire-update.html oraz wiadomości promocyjne i redakcyjne. Dodatkowo wywiad wideo z głównym mówcą w iTWire TV https://www.youtube.com/c/iTWireTV/videos zostanie wykorzystany w artykułach promocyjnych na stronie głównej iTWire.

Teraz, gdy wychodzimy z blokady, iTWire skupi się na wspieraniu Twoich webinarów i kampanii, oferując częściowe płatności i wydłużone warunki płatności, pakiet Webinar Business Booster Pack i inne programy wsparcia. Możemy również stworzyć Twoje reklamy i treści pisemne, a także koordynować rozmowę wideo.

Z niecierpliwością czekamy na omówienie z Tobą celów kampanii.

Źródło: www.bing.com