2005: World of Warcraft, najlepsze odniesienie

Zanurz się w nostalgię! Prawdopodobnie pamiętasz grę wideo, która wywarła na Tobie wrażenie. Gra, która, gdy się nad tym zastanowisz, przeniesie Cię do złotej ery Twojego życia. Dla wielu osób tą grą jest World of Warcraft.

Magia World of Warcraft

World of Warcraft wciąż żyje, jednakże, jak każda gra online, są pewne epoki, które zapadają w pamięć bardziej. Na Reddicie gracze zebrali się, aby podzielić się swoimi wrażeniami z gier z lat 2000. Użytkownik PJGraphicNovel opublikował wiadomość o następującej treści: „Mimo że nie grałem przez długi czas, nic nie może równać się z ekscytacją, jaką odczuwałem 16 lat temu, kiedy odkryłem World Warcrafta po raz pierwszy. Grę dostałem na Boże Narodzenie w 2005 roku. Pomimo braku doświadczenia, eksploracja i wykonywanie zadań sprawiało mi czystą radość. Byłem pewien, że zobaczę rzeczy, których nikt wcześniej nie widział. To było niesamowite po prostu spacerować. Tak, byłem naiwny, ale co za przeżycie! »

To świadectwo rozbudziło we mnie radosne wspomnienia moich własnych doświadczeń z grami.PJGraphicNovel nie tylko rozbudziło moją nostalgię, ale także zebrało 1900 polubień. Pan Sasquatch odpowiedział na post, mówiąc: „Znalezienie skrzyni w nieistotnej górze i zignorowanie bieżącej misji tylko po to, aby zdobyć niezamierzony zielony przedmiot, który nie był nawet ulepszeniem, jest szczytem wideo gry”.

Arctic16 powiedział: „Nie ma nic lepszego niż oryginalny World of Warcraft, kiedy się ukazał. Nic. Byłam w liceum i poczułam się, jakbym znalazła się w innym wszechświecie. Ogromny rozmiar świata, dynamika życia społecznego i system PvP w otwartym świecie, a także ekscytacja odkrywaniem i transportem przez niebezpieczne strefy – wszystko to nigdy nie będzie takie samo. »

Użytkownik randysailer powiedział: „W mojej opinii World of Warcraft to jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały. Chociaż obecnie może nie być tak dobra, ponieważ technologia poszła do przodu, a gra zaczyna się starzeć, jest to zdecydowanie najlepsza gra, w jaką kiedykolwiek grałem. » Pozwól swojemu sercu odetchnąć i rozkoszować się ekscytacją World of Warcraft.

Źródło: gamingdebates.com