19. rocznica WoW: nagrody i zajęcia!

World of Warcraft świętuje swoje 19-lecie

World of Warcraft, często w skrócie WoW, obchodzi swoje 19-lecie. Aby uczcić tę rocznicę, na graczy czeka mnóstwo zajęć i nagród!

Zdobądź osiągnięcie i zwierzaka Lil’Frostwing z okazji 19. rocznicy World of Warcraft

Aby uczcić 19. rocznicę WoW-a, wystarczy zalogować się między 17 listopada a 7 grudnia 2023 r., aby otrzymać zwierzaka Lil’ Frostwing i pakiet prezentów. Ten pakiet zawiera 200 odznak zakrzywionych w czasie, zaproszenie do podróży w czasie oraz pokaz sztucznych ogni zwiększający przyrost doświadczenia i reputacji o 19%.

Codzienne quizy i zadania

Do uroczystości dołączyło trzech nowych historyków, którzy codziennie biorą udział w quizach i zadaniach. Będziesz także mógł zdobywać odznaki Timewarped, odpowiadając na pytania dotyczące historii WoW i pokonując starych bossów.

Nagrody do zakupu za odznaki Timewarped

Dzięki odznakom Timewarped możesz zdobyć wiele ekscytujących nagród od Ma’Di, w tym kostiumy, zwierzaki i wierzchowce.

Powrót starożytnej Doliny Alterac

Aby uczcić 19. rocznicę WoW-a, starożytna Dolina Alterac powraca w epickich bitwach. Gracze będą mogli zdobyć dwa specjalne wierzchowce, biorąc udział w tym wydarzeniu.

Zmierz się ze starymi bossami, aby uzyskać nagrody

W zależności od Twojego poziomu będziesz mógł walczyć z klasycznymi bossami, aby zdobyć jeszcze więcej Odznak Zakrzywionych w Czasie i unikalnych nagród, takich jak wierzchowce i zabawki.

Źródło: www.ginx.tv