19. rocznica World of Warcraft: wyruszamy do Badlands z Hearthstone

Odkryj najświeższe informacje na temat Blizzarda

Wiadomości nigdy się nie kończą, prawda? Blizzard był ostatnio bardzo zajęty, a ja jestem tutaj, aby informować Cię na bieżąco o wszystkim, co się dzieje. Jeśli jednak chcecie nadrobić zaległości w nieco starszych wiadomościach, mamy też podsumowanie wszystkiego, co wydarzyło się na BlizzConie.

Najnowsze wiadomości na żywo

20–27 listopada: Mother’s Blessing powraca do Diablo 4 w przyszłym tygodniu, zapewniając wszystkim graczom +35% złota i PD (multiplikatywnie). Jeśli nie byłeś ostatnio w grze, wiele wampirzych mocy Sezonu 2 sprawi mnóstwo frajdy, a najnowsze wzmocnienia XP – nawet nie licząc Błogosławieństwa Matki – poprawiły wrażenia z rozgrywki. Świetny czas na grę!

30 listopada: WoW Classic przenosi nas do dziwnej alternatywnej wersji World of Warcraft z Season of Discovery, gdzie będziesz eksplorować Azeroth, aby odblokować nowe zdolności klasowe, dzięki czemu będziesz mógł w końcu zagrać w tego Uzdrawiającego Maga, o którym zawsze marzyłeś. W nalocie Blackbrew Depths pojawił się także nowy nalot, który daje nam nowe spojrzenie na stare lochy. Czy jesteś podekscytowany? Ponieważ jestem.

5 grudnia – 23 stycznia: Nieco dalej w Diablo 4 rozpocznie się nowe wyzwanie końcowe w Rzeźni Zira, wysyłające graczy na poziomie 100 w coraz trudniejsze wyzwanie, aż do śmierci. To w zasadzie podsumowuje Diablo, prawda?

Przyjrzyjmy się bliżej transmogom!

Jest tak wiele nowych dostosowań i elementów kosmetycznych, że nie jestem w stanie omówić ich wszystkich, ale oto kilka ciekawych nowych wyglądów, które przykuły moją uwagę.

Jeśli chodzi o resztę, demony Trolli, Draenei i Czarnoksiężników otrzymują nowe modyfikacje, aby udoskonalić swój wygląd. Nie trzeba dodawać, że wraz z łatką 10.2.5, którą planujemy wypuścić na początku przyszłego roku, pojawi się wiele niesamowitych transmogów.

Wesprzyj nas na Patreonie

Wreszcie, prawdopodobnie słyszałeś, że witryna ma problemy i potrzebujemy Twojej pomocy, aby kontynuować. Patreon zapewnia większość naszych funduszy i chociaż staramy się zwiększyć nasze przychody z reklam, nie wspiera on w pełni naszej witryny. Jeśli stać Cię na subskrypcję Blizzard Watch na Patreonie, pomoże nam to w dalszym tworzeniu treści, które (miejmy nadzieję) pokochasz.

Ale niezależnie od tego, czy możesz nas wesprzeć finansowo, czy nie, cieszę się, że tu jesteś. Dziękujemy, że nas czytasz.

Źródło: www.bing.com