19 lat World of Warcraft: Hearthstone wyrusza do Badlands

Wiadomości Blizzarda: o czym należy pamiętać

Zbliża się okres świąteczny, a wieści w Blizzardzie nie zwalniają tempa. Postanowiliśmy więc zaoferować pełne podsumowanie, dzięki któremu będziesz na bieżąco informowany o wszystkim, co się dzieje. Niezależnie od tego, czy chcesz śledzić najnowsze wiadomości, czy być na bieżąco z nieco starszymi wiadomościami, mamy dla Ciebie wsparcie.

Najnowsze ogłoszenia

20-27 listopada: Mother’s Blessing powraca do Diablo 4 w przyszłym tygodniu, zapewniając wszystkim graczom 35% premii w złocie i PD (mnożnikowo). Jeśli nie grałeś ostatnio w tę grę, wiele wampirzych mocy Sezonu 2 jest całkiem niezłych, a najnowsze wzmocnienia XP poprawiły wrażenia z gry. To świetny czas na zabawę!

30 listopada: WoW Classic przenosi nas do dziwnej alternatywnej wersji World of Warcraft z Sezonem Odkryć, w którym możesz eksplorować Azeroth, aby odblokować nowe zdolności klasowe. W Blackfathom Deep dostępny jest także nowy najazd, oferujący nowe spojrzenie na stare lochy. Czy jesteś podekscytowany? Ponieważ jestem!

5 grudnia – 23 stycznia: Nieco później w Diablo 4 rozpocznie się nowe wyzwanie końcowe w postaci Rzeźni Zira, wysyłające graczy na poziomie 100 do coraz trudniejszego wyzwania, aż do śmierci. To w dużym stopniu podsumowuje wrażenia z Diablo, prawda?

Nowe dostosowania

Jest tak wiele nowych dostosowań i elementów kosmetycznych, że nie jesteśmy w stanie omówić ich wszystkich, ale oto kilka ciekawych nowych wyglądów, które przykuły naszą uwagę.

Jeśli chodzi o inne grywalne rasy, demony Trolli, Draenei i Czarnoksiężników korzystają z nowych dostosowań, aby udoskonalić swój wygląd. Nie trzeba dodawać, że w aktualizacji 10.2.5, której premiera spodziewana jest na początku przyszłego roku, wprowadzi się wiele świetnych dostosowań.

I na koniec, prawdopodobnie słyszałeś o trudnościach finansowych witryny i naszej potrzebie pomocy, aby kontynuować. Patreon pokrywa większość naszego finansowania i chociaż chcemy zwiększyć nasze przychody z reklam, nie wystarczy to do pełnego wsparcia witryny. Jeśli stać Cię na subskrypcję Blizzard Watch na Patreonie, pomoże nam to w dalszym tworzeniu treści, które (miejmy nadzieję) pokochasz.

Ale niezależnie od tego, czy możesz nas wesprzeć finansowo, czy nie, cieszymy się, że tu jesteś. Dziękujemy, że nas czytasz.

Wesprzyj nas na Patreonie, subskrybując lub zwiększając poziom Patreona. Przekaż darowiznę do 30 listopada, abyśmy mogli nadal tworzyć wysokiej jakości treści, które lubisz.

Źródło: www.bing.com