18. rocznica WoW – prezenty, wydarzenia i nie tylko


Wielu spodziewało się, że Rocznica WoW-a pojawi się gdzieś w grudniu po uruchomieniu Dragonflight. Oczywiście nie oznaczałoby to, że gracze nie będą mogli się nim tak bardzo cieszyć, biorąc pod uwagę, że mieliby inne treści do zrobienia. Zamiast tego wydarzenie zostało przeniesione do końca od 6 listopada do 27 listopada a oto czego możesz się po nim spodziewać.

Prezent za zalogowanie

Jak co roku, każdy, kto zaloguje się na swoje detaliczne konto World of Warcraft, otrzyma prezent. W tym roku, gracze otrzymają 200 Timewarped Badges oraz przedmiot, który rozpoczyna misję, która prowadzi do Jaskiń Czasu. Tam odkryjesz innych zleceniodawców zadań, od których możesz otrzymać dodatkowe nagrody podczas wydarzenia.

Kredyt obrazu | Wowhead

Kupuj gadżety za pomocą Timewarped Badges

Wykonując codzienne zadania, czyszcząc lochy i zabijając klasycznych bossów, takich jak Lord Kazzak, Azuregos i Dragons of Nightmare, będziesz mógł zdobywać Odznaki Zakrzywionego Czasu, które możesz wydać na wszelkiego rodzaju przedmioty sprzedawane przez Historyka Ma’di.

Oprócz wielu przedmiotów sprzedawanych przez sprzedawcę za odznaki, możesz również zdobyć Pakiet Uroczystości, co zwiększa przyrosty doświadczenia i reputacji o 18%. To sprawia, że ​​jest to idealny czas na podniesienie poziomu niektórych altów i przygotowanie ich do rozszerzenia Dragonflight, które zostanie uruchomione dzień po wydarzeniu rocznicowym.

Przetestuj swój nowy interfejs użytkownika, ciesząc się starymi treściami

Biorąc pod uwagę, że pojawił się nowy interfejs Dragonflight, jeśli nie czujesz się komfortowo z najnowszą zawartością, możesz chcieć przebrnąć przez starą zawartość i zobaczyć, jak się rozgrywa, zwłaszcza jeśli używasz nowe opcje kontrolera.

Wspomnieliśmy już, w jaki sposób można szlifować odznaki Zakrzywione w czasie, a w tym czasie będziecie mogli również wykonać cotygodniowe zadanie „Doomwalkin’ Has Come Knockin”, w którym będzie można zdobyć zabawkę Stojak na trofeum Zagłady, Illidari Wierzchowiec Dragonhawk i wiele przedmiotów do transmogu.

Dla tych, którzy lubią PvP bardziej niż PvE, Alterac Valley of Olde jest idealnym miejscem do wzięcia udziału, zwłaszcza jeśli grasz jedną z najlepszych klas w przedsprzedaży Dragonflight, która da ci przewagę nad innymi graczami.

W tej wersji Doliny Alterac będziesz musiał plądrować trupy wrogów i wezwać potężne posiłki, tak jak robili to gracze we wczesnych dniach Doliny Alterac, zanim stała się fiestą pośpiechu. Uczestnicząc w Alterac Valley of Olde, zdobędziesz wierzchowca: Ram bojowy Stormpike jeśli jesteś Sojuszem i Warczenie Lodowego Wilka jeśli jesteś Hordą.

Wiele innych atrakcji czeka na Ciebie w Jaskiniach Czasu

Gdy skończysz z całą zawartością PvE i PvP, możesz zbadać Jaskinie Czasu i baw się dobrze ze wszystkimi zajęciami dostępnymi w tej lokalizacji, takimi jak piłka nożna Khadgar-ball.

Choć fajnie byłoby zbadać zawartość z nowym sprzętem i umiejętnościami Dragonflight, ta rocznica może być po prostu ostatnim huraganem, którego i tak potrzebowała Shadowlands, więc idź i baw się dobrze!Źródło : https://www.esports.net/news/wow-18th-anniversary-gifts-events-more/