Żółwie Ninja w pełnej zbroi w grze World of Tanks Blitz – Operacja Cowabunga!

Wszystkich fanów Ninja Turtles, czyli „bohaterów w półpanserzach”, cieszyć powinna współpraca World of Tanks Blitz z Teenage Mutant Ninja Turtles. Przygotuj się na wspólną walkę z złym Shredderem i doskonałe nagrody przez cały maj!

Rewolucyjną współpracę Teenage Mutant Ninja Turtles i World of Tanks Blitz

Skrzaty wtargnęły do World of Tanks Blitz, aby przygotować graczy do nadchodzącej bitwy przeciwko Shredderowi w wydarzeniu „Into the Sewers”. To jednak dopiero początek tej niesamowitej kolaboracji. Mimo że na konsolach Switch i urządzeniach mobilnych możemy już grać w wiele tytułów z TMNT, to zawsze miło zobaczyć ich w innych grach.

1 maja World of Tanks Blitz startuje z „Operacją Cowabunga”, epickim wydarzeniem składającym się z 60 etapów, podczas którego gracze będą mogli zdobyć wspaniałe nagrody w postaci awatarów graczy oraz skórek na czołgi przedstawiających Leonarda, Donatella, Raphaela i Michelangelo. Pokonując Shreddera, odblokujesz legendarną skórkę kamuflażu dla P.44 Pantera inspirowaną samym złoczyńcą.

Decyzja o współpracy i umieszczenie Turtlesów w świecie czołgów

Rozmawialiśmy z producentem World of Tanks Blitz, Ilyą Batsianouskim, na temat decyzji o współpracy z Teenage Mutant Ninja Turtles. Nostalgia za dzieciństwem z pewnością odgrywała ważną rolę, a Batsianouski powiedział nam, że „TMNT to bohaterowie z naszego dzieciństwa, cieszący się ogromną popularnością we wszystkich generacjach do dziś. Kiedy odkryliśmy możliwość współpracy i stworzenia czegoś wyjątkowego z nimi, byliśmy zachwyceni”.

Pomijając luźne powiązanie zbroi, większość ludzi raczej nie wpadłaby na pomysł, aby łączyć TMNT z czołgami. Z ciekawości pytaliśmy Batsianouskiego, jak zespół World of Tanks Blitz przenosi te tradycyjnie bezczołgowe franczyzy do swojej gry. „World of Tanks Blitz zawsze odznacza się 'odrobiną szaleństwa’. W naszej grze gracze mogą wyruszać w przygody na zwinnych czołgach Dracula, objąć dowodzenie nieugiętym Vindicator z uniwersum Warhammer 40k, lub sprawdzić swoje umiejętności na GroundTank inspirowanym światem Dune: Część Dwa. TMNT z pewnością stworzy swoją własną niszę w World of Tanks Blitz, ponieważ nade wszystko ceni się u nas zabawę, indywidualność i immersywne doświadczenia.” – odpowiedział.

’Operacja Cowabunga’ rozpoczyna się 1 maja 2024 r. w World of Tanks Blitz na wszystkich platformach, w tym iOS, Androidzie i Nintendo Switch. Śledźcie naszą stronę na Twitterze Pocket Tactics, ponieważ w przyszłym tygodniu przeprowadzimy konkurs na TMNT World of Tanks Blitz, którego nie warto przegapić.

Sprawdźcie również nasze informacje na temat współpracy Teenage Mutant Ninja Turtles z Street Fighter: Duel, aby dowiedzieć się więcej o sile turtle power. Alternatywnie, możecie przeczytać wszystko o wydarzeniu World of Tanks Dune Part Two, aby poczuć szczyptę „szaleństwa” gry.

Źródło : www.bing.com