Złap czołgowe skórki TMNT w epickiej kolaboracji World of Tanks Blitz!

Nowy event Teenage Mutant Ninja Turtles w grze World of Tanks Blitz

Zespół ‘heroes in a half-shell’ ma teraz pełną zbroję dzięki współpracy Teenage Mutant Ninja Turtles z World of Tanks Blitz. Przygotuj się na współpracę z tymi nostalgijnymi wojownikami przez cały maj, aby świętować moc żółwi, walczyć z złym Shredderem i oczywiście zdobyć niesamowite nagrody.

Operacja Cowabunga

Teenage Mutant Ninja Turtles najechały World of Tanks Blitz w zeszłym tygodniu, aby przygotować pancerników do nadchodzącej bitwy z Shredderem w wydarzeniu Into the Sewers, ale to dopiero początek tej niesamowitej współpracy. Istnieje już świetna kolekcja gier TMNT na Switchu i w wersji mobilnej, ale zawsze cieszymy się, gdy pojawiają się w innych grach.

1 maja World of Tanks Blitz uruchamia ‘Operation Cowabunga’, epickie wydarzenie składające się z 60 etapów, wypełnione nagrodami związanymi z żółwiem, w tym awatarami graczy i skórkami czołgów reprezentującymi Leonarda, Donatella, Ralpha i Michaela. Jeśli uda ci się pokonać Shreddera, zdobędziesz legendarną skórkę kamuflażową dla P.44 Pantera inspirowaną samym złoczyńcą.

Współpraca z TMNT

Rozmawialiśmy z producentem World of Tanks Blitz, Ilyą Batsianouskim, na temat decyzji o współpracy z TMNT. Założyliśmy, że nostalgię z dzieciństwa odegrała rolę, a on powiedział nam: „Masz absolutną rację, że TMNT to bohaterowie z naszego dzieciństwa, którzy wciąż cieszą się ogromną popularnością we wszystkich generacjach, nawet dzisiaj. Gdy odkryliśmy szansę na współpracę i stworzenie czegoś wyjątkowego z nimi, byliśmy bardzo podekscytowani.”

Operacja Cowabunga rozpocznie się 1 maja 2024 roku w World of Tanks Blitz na wszystkich platformach, w tym iOS, Androidzie i Nintendo Switchu. Śledźcie nas na Twitterze Pocket Tactics, ponieważ za tydzień przeprowadzimy konkurs TMNT World of Tanks Blitz, którego nie chcecie przegapić.

Podsumowanie

Sprawdź nasze artykuły o kolaboracji Teenage Mutant Ninja Turtles Street Fighter: Duel, aby dowiedzieć się więcej o mocy żółwi. Alternatywnie przeczytaj wszystko o wydarzeniu World of Tanks Dune Part Two, aby poczuć ‘dotyk szaleństwa’ tej gry.

Źródło : www.bing.com