Zasłużona nagroda 2022 w World of Tanks, przyznana za długoletnią służbę


Zasłużona nagroda 2022 w World of Tanks (World of Tanks) zapewni graczom nowe prezenty, które różnią się w zależności od lat spędzonych w grze. Nagroda Weterana pojawi się wkrótce po 25 listopada (do końca miesiąca). Według nieopublikowanych gier, jest już słowo o tym, co pojawi się w „Oft Zasłużonej Nagrodzie”.

Czołgi w Zasłużonej Nagrodzie 2022 w WoT.

Radziecki czołg lekki 6 poziomu T-50-2 (na rok 2018). Niszczyciel ze stali nierdzewnej Super Hellcat (na rok 2019). Amerykański czołg lekki 5 poziom 242 Super Chaffee (na rok 2020). Niemiecki czołg lekki 6 poziomu VK 28.01 z 10,5 cm L/28 (na rok 2021). Radziecki czołg ciężki 5 poziomu VV-1S z MOH (na rok 2022).

KV-1C i MZ jako jedyni używają tej techniki.

Jaki jest styl prezentu i co jest wymagane?

Dla weteranów armii wypuszczą zaktualizowany styl 3D Honored Tankman na 12 lat.

W ramach tej historii wszyscy gracze otrzymają nowe Wspomnienia w stylu 2D z niektórymi znanymi lokacjami z gry.

Honor, medal i odznaka za Długoletnią Służbę 2022:

Sprzęt doświadczalny

Twórcy początkowo planowali sprzedawać graczom eksperymentalny sprzęt, ale niestety zrezygnowali z tej decyzji. Nowy typ sprzętu musi zostać opracowany przy użyciu dwóch lub więcej wymaganych cech z obecnego istniejącego.

Za ile mogę wymienić zasłużenie opłacone tokeny podarunkowe w World of Tanks?

Podobnie jak w zeszłym roku wydawane będą żetony za długoletnią służbę (12 sztuk).

Musisz je wydać w specjalnej sekcji „Zasłużonej nagrody”.

Tokeny są wymieniane między nimi.

Urządzenie zabezpieczające z 6 żetonami. Typy 3D mogą być użyte do wybrania 6 żetonów do wyboru. Uniwersalny zestaw Żołnierzy 3 żetony (którzy mają zerowe Bractwo Bojowe i możliwość wyboru typu pojazdu, narodowości i specjalizacji). Nauka jest łatwa w użyciu 3 żetony, wszystkie z 250 000 doświadczenia. 1 żeton. Jest jeden token o wartości 500 obligacji (maksymalnie trzy razy na konto). Rezerwy bojowe, czyli 50 dolarów, których zdobycie jednego żetonu kosztuje godzinę. 300 000 kart kredytowych, do 3 razy na koncie. 1 żeton z dwudniowym rabatem na czołg (do pięciu razy dziennie).

W 2022 roku możemy się trochę zmienić w stosunku do ubiegłorocznej selekcji.

Często zadawane pytania

Przeanalizujmy najczęściej zadawane pytania.

Czy są jakieś ograniczenia w korzystaniu z tokenów?

Liczba zakupów niektórych zestawów jest ograniczona. Nie możesz przekroczyć ustalonego limitu. Możesz kupić tylko towary wskazane na wystawie i tylko w ilości tam wskazanej, nie będzie żadnych aktualizacji ani uzupełnień.

Czy tokeny przechodzą na następny rok?

Tokeny honorowanej nagrody nie kumulują się przez rok i rok, ale nie można ich przenieść poprzez akumulację. Każdy token jest ważny na listopad 2023 r.Źródło : https://game-news24.com/2022/11/19/well-deserved-award-2022-in-the-world-of-tanks-presented-to-long-service/