Zaproś kod na World of Tanks 2023 od Lesta Games


Po rejestracji zweryfikuj utworzenie czeku. Dalej Następny wpis: Lesta Games, World of Tanks: potwierdź swój adres e-mail.

Zaloguj się do gry, a następnie zdobądź eksperymentalną broń. Do 31 marca 2023 r. masz tylko jedną, ale dwie sekundy. Nie wahaj się też uczyć. poligon, dzięki czemu możesz zdobyć 500 sztuk złota, 17 500 kredytów i 3 dni konta premium czołgu oraz ukończyć zadania, w tym Akademię czołgów (32 elementy).

Rejestracja w World of Tanks z kodem bonusowym jest oparta na kodach rejestracyjnych i recepturowych World of Tanks.

Kod, który daje bonus podczas rejestracji w World of Tanks, jest wprowadzany podczas tworzenia nowego profilu. W przypadku tych aktywnych zastosowań możesz kupować złoto w grach, kontach wysokiej jakości, bez kredytów lub czołgi do wynajęcia lub na zawsze. Jak tylko wypełnisz pola z e-mailem, wybierz nazwę w grze i wprowadź hasło, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy, aby otworzyć kolumnę, w której znajduje się zaproszenie?

Aktywacja kodu podczas rejestracji w Tanks World.

World of Tanks ma 3 opcje wstępnie zarejestrowanych bonusów, które są automatycznie rejestrowane podczas tworzenia konta bankowego.

Jeśli żadnemu z nich się nie spodobało, wpisz jeden z aktualnych kodów zaproszeniowych do World of Tanks w kolumnie Specjalne po poprzednich polach, jako aktualny kod zaproszeniowy „Lesta Games for World of Tanks” dla World of Tanks.

TAHKI – polecasz. Daje złoto. TANKOLET (tu dają leasing na 10 pojazdów 6 poziomu powyżej tej samej ceny na 10 motocykli). RENT2T2LT (gorszy w bonusach od dwóch poprzednich).

Ważne kody zaproszeń do World of Tanks 2023, ważne.

W tym akapicie przedstawimy dodatkowe informacje na temat korzystania z kodów zaproszeń w grach Lesta w World of Tanks. Podczas tworzenia nowego profilu w grze można aktywować tylko jeden kod. Jeśli nie zauważysz, że kolumna ma odrębny sposób odpowiadania, to nie jest straszne; w ciągu 7 dni od rejestracji możesz wpisać wybrane zaproszenie.

Lesta Game Center (przez program uruchamiający). Na karcie subskrypcji przeglądarka.

Poniższa tabela zawiera ważne kody zaproszeń, musisz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada zgodnie z Twoimi preferencjami. Jeśli mówimy o kosztach konta, gruby kod to TAHKI.

Ta moneta jest wzorowana na grze World of Tanks.

Kody bonusowe to specjalne symbole. Są one wprowadzane przed zapisaniem się do depozytu. Deweloperzy wypuszczają je w ograniczonej liczbie lub na ograniczony czas. Najcenniejsze nagrody za aktywne działanie to:

Płatności miesięczne lub miesięczne; dzienna płatność za składki; osobiste rezerwy na farmę srebra (premie lub doświadczenie bojowe); ograniczone nagrody (poza turniejami); wypożyczalnia sprzętu; różne materiały eksploatacyjne i książki z doświadczeniem załogi.

Lesta Games często publikuje kody bonusowe w promocjach, czasami jako rekompensatę lub zbiegające się w czasie z określonymi wydarzeniami (Dzień Zwycięstwa, Dzień Obrońcy Ojczyzny, Nowy Rok itp.). Poniższy kod bonusowy pokazuje rejestrację nowego profilu z gadżetami.

Po utworzeniu konta możesz z nich korzystać.

Strona internetowa: lesta.ru/shop/redeem. Zagraj w maszynę do uruchamiania gier.

Z kodów zaproszeń można je aktywować w dowolnym momencie i na dowolnym koncie.

Dodatkowe bonusy

Za ukończenie Akademii Pancernej można zasilić sto, pięć i sześć razy tyle, ile wynosi Twoje konto.

100 dni konta premium 30 milionów+ srebra 3 czołgi premium Obiekt 703 Wariant II, CS-52 LIS, TS-5 do wynajęcia na 14 dni Ponad 40 000 darmowego doświadczenia Cele za 5 x doświadczenie Wyposażenie Instrukcja walki Rozbudowa koszar i hangaru Fragmenty uniwersalne i narodowe Rezerwy osobiste dla ograniczonej liczby osób, które mogą być zatrudnione przez ich własne grupy.

Za ukończenie misji bojowych można zdobyć 450000 srebra i 1500 darmowego doświadczenia.

Dlaczego kod bonusowy nie zadziałał?

Do czasu wygaśnięcia tego bonusu, zawsze się zmienia. Czasami kody są ważne kilka miesięcy, ale w każdym przypadku na koncie jest tylko jeden punkt.

W osobnym artykule znaleźliśmy wszystkie kody bonusowe do World of Tanks i dalej, jest on regularnie aktualizowany po wydaniu nowych.Źródło : https://game-news24.com/2023/03/16/invite-the-code-for-world-of-tanks-2023-by-lesta-games/