Zaproś kod i link do WOT Październik 2022


W każdej chwili możesz zobaczyć promocje i rabaty w swoich sklepach. Takie działania występują podobnie w grach, aby wzbudzić zainteresowanie potencjalnych graczy, ale w nieco inny sposób.

Jaki jest kod zaproszenia?

World of Tanks jest uważany za jedną z najpopularniejszych gier online dla wielu graczy, dlatego często odbywają się promocje ze zniżkami. Wielu producentów tej gry często akceptuje kontrakty w ramach kompromisów, które dają czołgistom premię przy zakupie produktu. Te bonusy nazywane są kodami zaproszeniowymi. Składa się z bezwzględnego zestawu liter i cyfr. Za każdym razem, gdy dana osoba wchodzi, klient otrzymuje pewną liczbę premii. Może to być rezerwa dla dużej ekonomii lub czołg premium.

Powinieneś wiedzieć, że nie można kupić kodu zaproszenia. Można go wygrać tylko w dowolnym wydarzeniu, a nie w żadnym wydarzeniu, które koncentruje się na grze, lub kupując dowolny produkt, który zawiera również kod zaproszenia. Każda oferta zakupu kodów zaproszeń jest nieuczciwa.

Jak korzystać z linku z zaproszeniem?

Tylko jeden link z zaproszeniem jest wysyłany do World of Tanks, gdy wchodzisz na nowe konto. Zazwyczaj jest jakiś tani sprzęt do wynajęcia na kilka dni i trzy razy trzy dni na konto premium. Istnieją specjalne linki, które zapewniają darmowe darmowe czołgi premium dla tych grup wiekowych. Konto premium można kupować do 7 dni. Te bonusy pomagają zwiększyć zainteresowanie nowego gracza, co tworzy wiedzę o grach. Linki z zaproszeniami można uzyskać przypadkowo na forach i społecznościach poświęconych grze lub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Link do zaproszenia do regionu RU (kupuje 600 sztuk złota, 340 000 srebra i czołg (jeśli wprowadzisz kod zaproszenia ILOVETANKS))

Kliknij poniżej, aby skontaktować się z nami i zarejestrować nowe konto.

Zadzwoń do regionu LU pod kod zaproszenia na październik 2022 r.

Aby się zarejestrować, wejdź na oficjalną stronę WG worldoftanks.ru (która da ci 600 złota i czołg T-127) (który da ci 600 lub 270 dolarów opłaty)

i wjedź tutaj jednym z kodów zaproszenia.

Proszę o komentarze. W drugim T-127 otrzymasz sumę 340 000 srebrnych dolarów.

Przejdź do rejestracji i zdobądź wspaniałe bonusy.

Zaproś UE do jej zdrowego rozsądku.

W tym obszarze jest wiele kodów zaproszeń: jeden na jednego: Program „Luft”: program „Licencja”, „To bardzo ważna część regionu”.

TANKTASTIC T-127, 500 sztuk. złoto i siedem dni konta premium; Amerykański T2-Berk, 500 sztuk. złoto i siedem dni konta premium; Radziecki czołg COBIWOT Tetrarch, 500 sztuk. złoto i siedem dni konta premium; Radziecki czołg MONDSY T-127, 500 sztuk. złoto, trzy dni pierwszego konta i 100% wyszkolona załoga; INVTROBSMONKEY Radziecki czołg ciężki Churchill 3 500 jednostek. złoty i siedmiodniowy rachunek premium.

W specjalnej linii kod jest podawany do siebie po kliknięciu w link z zaproszeniem.

Kody zaproszeń dla Narodowego Okręgu Oceanograficznego.

1200 jednostek. złoto i 7 dni zadłużenia; IAMTANKER2016 Radziecki czołg ciężki Churchill, 350 jednostek. złoto i 7 dni zadłużenia; Szarańcza M22, 250 sztuk. konto złote i 7-dniowe premium; INVTROBSMONKEY Radziecki czołg ciężki Churchill 3 500 jednostek. złoto i 7 dni zadłużenia; INVTROBSMONKEY Radziecki czołg ciężki Churchill, 500 jednostek.

Wszystkie kody są wprowadzane ręcznie w kolejności, która pojawia się, gdy odwiedzający kliknie link z zaproszeniem.

Zaproś kod specyficzny dla regionu dla AZJI.

TANK5BAPR Artyleria radzieckiego czołgu średniego BT-7, 1000 jednostek. złoto i 7 dni konta premium; TANK5BBPR Radziecki czołg średni BT-7 artyleria, 1000 pkt. złoto i 7 dni konta premium.

Jak otrzymać 800 lub więcej złota i 3 dni wolnego?

Odwiedź kurs na kurs, odwiedź program i ucz się 3-5 dni Prime i 500 gold, potwierdź e-mail, 300 gold, przejdź do swojego konta osobistego i ustaw nowe hasło. Telefon wiążemy z kontem WOT i 100 złotych. (już nie pracuje)

ZarejestrowaćŹródło : https://game-news24.com/2022/10/01/invite-a-code-and-link-to-wot-october-2022/