Zanurz się w postapokaliptyczny świat w otwartych beta testach DUSTLAND


Zurych, Szwajcaria, 18 lutego 2023 r., ZEXPRWIRE, RedPad Games ma przyjemność ogłosić nadchodzące otwarte testy beta DUSTLAND, ich najnowszej gry MMORPG na PC. Test zaplanowano na okres od 21 do 23 lutego 2023 r. o godzinie 6:00 czasu UTC.

Akcja DUSTLAND osadzona jest w postapokaliptycznym świecie, w którym gracze mogą głęboko doświadczyć dreszczyku emocji związanego z przetrwaniem i eksploracją. Otwarty beta test DUSTLAND to wyjątkowa okazja, aby jako pierwszy cieszyć się grą i rozpocząć nową, ekscytującą przygodę.

Podczas otwartych testów beta każdy tester otrzyma po premierze przepustkę bojową i ekskluzywną skórkę „BETA testera”. Co więcej, najbardziej aktywni gracze będą mieli szansę wygrać kartę podarunkową STEAM o wartości 20 USD.

Wstępna rejestracja jest już dostępna na oficjalnej stronie internetowej: https://dustlandbeta.redpad.games/?utm_source=pr

DUSTLAND to trzecioosobowa gra online dla wielu graczy, pełna akcji gra typu looter-shooter, której akcja toczy się w świecie całkowicie zniszczonym przez globalną katastrofę. Gra oferuje przygodę w opuszczonym środowisku, w której gracze muszą przedzierać się przez opuszczone miasta, prawie zasypane miasta i trudne tereny. Otwarte testy beta dają graczom szansę na poznanie tego świata i poznanie wszystkiego, co gra ma do zaoferowania.

Czterdzieści lat temu katastrofa naukowa wyrządziła światu trwałe szkody, wywołując nieustanną falę upałów, która pogrążyła planetę w chaosie. Większość ludzi i zwierząt uległa mutacji lub uległa szaleństwu.

Kliknij, aby zobaczyć zwiastun DUSTLAND: https://youtu.be/mjWY0qYanuk

Poznaj ekscytujące funkcje DUSTLAND, w których masz swobodę w sposobie wypełniania celu misji. Ale uważaj, ponieważ najłatwiejsza droga nie zawsze musi być najbezpieczniejsza. Czy podejmiesz ryzyko?

Konstruuj własne supermocne bronie! Ale bądź przygotowany na stawienie czoła mutantom, śmiercionośnym bestiom i wrogim gangom, z których niektóre są nawet kanibalistyczne.

Wybierz jedną z czterech różnych frakcji, z których każda ma własne terytoria, na których gracze mogą bezpiecznie handlować i współpracować. Uważaj jednak, aby nie wkroczyć na terytorium wroga.

Zanurz się w oszałamiającej grafice, która w pełni oddaje wrogość otaczającego środowiska, ożywiając świat DUSTLAND na twoich oczach.

Otwarte beta testy DUSTLAND rozpoczną się 21 lutego i potrwają do 23 lutego, o 6:00 UTC. Gracze mogą zarejestrować się, aby wziąć udział, odwiedzając oficjalną stronę gry pod adresem https://dustlandbeta.redpad.games/?utm_source=pr

O grach RedPad

RedPad Games to firma zajmująca się tworzeniem gier, założona w 2017 roku w Zurychu, zajmująca się tworzeniem wciągających i innowacyjnych gier. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu członkowie zespołu biorą udział w tworzeniu najpopularniejszych gier, takich jak World of Tanks, Call of Duty i World of Warcraft, Eve Online i Pioner. DUSTLAND to ich najnowsze przedsięwzięcie i nie mogą się doczekać, aby podzielić się nim ze społecznością graczy.Źródło : https://www.digitaljournal.com/pr/news/dive-into-the-post-apocalyptic-world-in-dustland-open-beta-test