Zakończy się Metal Fest World of Tanks związany z Iron Maiden

Iron Maiden i Wargaming łączą siły, aby podbić świat tankowych symulacji militarnych. Jeśli jesteś fanem tego gatunku gier i heavy metalu, koniecznie zwróć uwagę na tę nowinę. Ikoniczny wizerunek Eddiego, maskotki zespołu Iron Maiden, dołącza do gry jako cyfrowy dowódca, kilka tygodni po tym, jak Vic Rattlehead z Megadeth zaciągnął się do szeregów World of Tanks Modern Armor.

Trzeci akt Metal Fest

Zespół Iron Maiden jest gwiazdą trzeciego aktu „Metal Fest”, organizowanego przez firmę Wargaming. Z tej okazji logo Iron Maiden będzie ozdabiać czołgi w grze. To nie wszystko – całość zapowiada się jako „trójaktowe wydarzenie muzyczne w grze”, które rozpoczęło się występem Sabaton, a następnie Megadeth. Teraz kolej na Iron Maiden, który zostaje uznany za „gwiazdę wieczoru”.

Nagrody i postacie specjalne

Gracze mają czas do 3 października na odblokowanie specjalnych nagród związanych z Iron Maiden. Wśród nich znajduje się czołg wzorowany na albumie „Senjutsu”, wyposażony w miotacz ognia TO-55 oraz unikalny czołg inspirowany albumem „A Matter of Life and Death”.

Ponadto, fani mogą zdobyć postać Eddiego jako dowódcę w grze, który posiada unikalny dubbing. A to jeszcze nie wszystko! Dostępne są również „14 różnych 2D dowódców Eddiego”, którzy wzorowani są na okładkach wszystkich albumów Iron Maiden.

Dodatkowe atrakcje

Oprócz skórek tanków w stylistyce Iron Maiden, gracze mogą słuchać dwóch utworów – „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” – podczas przebywania w swoim garażu, jednak aby mieć do tego dostęp, trzeba posiadać wcześniej wspomniane czołgi.

World of Tanks Modern Armor to darmowa gra zespołowa, dostępna wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i 5, oraz Xbox One, Xbox Series S & X.

Źródło : www.bing.com