Zakończenie World of Tanks’ Metal Fest związane z Iron Maiden

Słowa kluczowe: Iron Maiden, Wargaming, World of Tanks Modern Armor

Iron Maiden i Wargaming łączą siły w grze World of Tanks Modern Armor

Jeśli jesteś fanem symulatorów wojskowych i heavy metalu, musisz zwrócić uwagę na tę wiadomość – Iron Maiden i Wargaming łączą siły, aby wzmocnić swoje pozycje w grze World of Tanks Modern Armor. Jest to część trwającego „Metal Festu” firmy, w którym ikoniczny maskotka zespołu Eddie dołącza jako cyfrowy dowódca, kilka tygodni po przyjęciu Vic Rattleheada z Megadeth.

Iron Maiden jako gwiazda wieńcząca wydarzenie

Podczas zakończenia Metal Festu, logo Iron Maiden zostanie sfilmowane na czołgach w grze. To część „trzyaktowego wydarzenia muzycznego w grze”, której pierwsza część była poświęcona zespołowi Sabaton, a druga część – Megadeth. Teraz Iron Maiden zostaje uznane za „gwiazdę wieńczącą” trzeci akt.

Wyszukaj nagrody związane z Iron Maiden

Od teraz do 3 października gracze będą mogli zdobyć specjalne nagrody związane z Iron Maiden, w tym czołg TO-55 z motywem Senjutsu oraz specjalny czołg z myślą o A Matter of Life and Death, który jest wyłączny dla tej gry w trakcie tego wydarzenia.

Dodatkowo fani będą mieć możliwość zdobycia Eddiego jako dowódcy 3D Hero w grze, z unikalnym dubbingiem. A jeśli to nie wystarczy, będą mogli kolekcjonować „14 różnych Eddi 2D Standard Commanders” opartych na okładkach wszystkich albumów Iron Maiden.

Zanurz się w dźwiękach Iron Maiden

Oprócz nawiązujących do twórczości Iron Maiden skórek dla czołgów, gracze będą mogli słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” w swoim garażu dla czołgów, ale tylko jeśli posiadają wymienione wcześniej czołgi.

World of Tanks Modern Armor to darmowa gra zespołowa dostępna wyłącznie na konsolach, czyli na PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series S & X.

Źródło : www.bing.com