Zakończenie World of Tanks Metal Fest ze współpracą Iron Maiden

Iron Maiden i Wargaming łączą siły, aby przybliżyć fanom militarnych symulatorów i metalu niesamowite doświadczenie. Jeśli należysz do tej grupy, koniecznie przeczytaj dalszą część tego artykułu!

Iron Maiden wchodzi do świata World of Tanks Modern Armor

Jako część trwającego „Fest Festivalu” marka legendarnego zespołu Iron Maiden dołącza do gry w postaci cyfrowego dowódcy Eddie’ego. To kontynuacja udanej współpracy zespołu i Wargamingu po wcześniejszym udziale Vic Rattleheada z Megadeth.

Metalowy festiwal trwa

Po świetnym przyjęciu Sabaton w pierwszym akcie oraz Megadeth w drugim, prawdziwe gwiazdy rocka – Iron Maiden – zostają głównym punktem programu trzeciego aktu. Ich logo ozdobi wieże czołgów, a to nie wszystko.

Ekskluzywne wydarzenie i nagrody

Od teraz do 3 października gracze mają szansę odblokować specjalne nagrody marki Iron Maiden, takie jak czołg TO-55 z tematyką albumu „Senjutsu” oraz unikalny czołg oparty na albumie „A Matter of Life and Death”.

Dodatkowo, fani będą mogli zdobyć Eddie’ego jako dowódcę 3D, który posiada unikalne odliczanie głosowe. Dodatkowo, w grze znajduje się 14 innych dowódców Eddie w formacie 2D, opartych na okładkach wszystkich albumów Iron Maiden.

Ekskluzywna playlista

Gracze posiadający wyżej wspomniane czołgi mogą słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” w garażu swojego czołgu, co dodaje jeszcze większego klimatu rozgrywce.

Darmowa gra dostępna wyłącznie na konsolach

World of Tanks Modern Armor to darmowa gra zespołowa dostępna wyłącznie na konsolach, takich jak PlayStation 4 i 5, Xbox One oraz Xbox Series S & X. Nie przegap okazji, dołącz już dziś i walcz u boku legend Iron Maiden!

Źródło : www.bing.com