Zakończenie World of Tanks’ Metal Fest z udziałem Iron Maiden

Iron Maiden i Wargaming łączą siły, aby podbić grę World of Tanks Modern Armor. Jeśli jesteś fanem symulatorów militarnych i muzyki metalowej, ta informacja jest dla Ciebie!

Iron Maiden, ikona muzyki metalowej

Jako część „Metal Fest”, Eddie – ikoniczna maskotka zespołu Iron Maiden, pojawi się w grze jako cyfrowy dowódca. Po Vicu Rattleheadzie z Megadeth, przyszedł czas na Iron Maiden!

Szansa na wyjątkowe nagrody

Od teraz do 3 października gracze mogą zdobywać specjalne nagrody związane z Iron Maiden. Wśród nich znajduje się flammenwerfer TO-55 z motywami Senjutsu oraz unikalny czołg oparty na albumie „A Matter of Life and Death”.

Prawdziwy fan Eddie

Co więcej, fani mogą mieć Eddie’ego jako 3D dowódcę w grze, który posiada unikalne nagrania głosowe. Ale to nie koniec! Do zdobycia jest również aż 14 różnych wersji Eddiego w postaci 2D dowódców, nawiązujących do okładek wszystkich albumów Iron Maiden.

Wzmocnij swój czołg duchem Iron Maiden

Wraz z wprowadzeniem Eddiego, gracze będą mogli słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” podczas przebywania w garażu czołgów – pod warunkiem, że posiada się odpowiednie pojazdy.

World of Tanks Modern Armor

World of Tanks Modern Armor to darmowa gra zespołowa, dostępna wyłącznie na konsolach, takich jak PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series S & X. Współpraca z Iron Maiden sprawia, że warto zanurzyć się w świat tej emocjonującej gry.

Źródło : www.bing.com