Zakończenie World of Tanks Metal Fest z powiązaniem Iron Maiden

Wargaming, twórcy popularnej gry World of Tanks Modern Armor, wprowadzają nową współpracę, która ucieszy zarówno fanów metalu, jak i militarnych symulatorów. Tym razem do gry dołącza kultowy mascot zespołu Iron Maiden – Eddie, wirtualny dowódca czołgu.

Iron Maiden na medal!

Ta współpraca jest częścią Metal Fest, organizowanego przez Wargaming. Po Megadeth, teraz przyszedł czas na Iron Maiden, którzy zostali głównymi uczestnikami trzeciego aktu in-gameowych koncertów. Symbolem tego wydarzenia będzie logo Iron Maiden, które zostanie umieszczone na czołgach w grze.

Unikalne nagrody dla fanów

Fani Iron Maiden mają możliwość zdobycia specjalnych, markowych nagród. Do 3 października, gracze mogą odblokować unikalny czołg TO-55 z logo zespołu oraz specjalną wersję czołgu opartą na albumie „A Matter of Life and Death”. Te nagrody dostępne są wyłącznie w ramach tego wydarzenia.

Ponadto, fani mogą otrzymać Eddiego jako dowódcę w grze, wraz z unikalnym dubbingiem. Dodatkowo, dostępnych jest aż 14 różnych wersji dwuwymiarowych dowódców Eddiego, bazujących na okładkach albumów Iron Maiden.

Soundtrack na wyciągnięcie ręki

A to jeszcze nie wszystko! W trakcie gry, gracze mogą posłuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall”. Jednakże, do odsłuchu tych utworów konieczne jest posiadanie wcześniej wspomnianych czołgów.

World of Tanks Modern Armor to darmowa gra zespołowa dostępna wyłącznie na konsole PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series S & X. Jeśli jesteś fanem Iron Maiden i militarnych symulatorów, nie możesz przegapić tej unikalnej współpracy! Odblokuj nagrody, zdobywaj czołgi z logiem zespołu i weź udział w koncertowym festiwalu w świecie World of Tanks!

Źródło : www.bing.com