Zakończenie World of Tanks Metal Fest z nawiązaniem do Iron Maiden

WOW! Wielbiciele militarnych symulatorów i heavy metalu, musicie zwrócić uwagę na tę wiadomość! Iron Maiden i Wargaming łączą siły, aby rozgrzać atmosferę w World of Tanks Modern Armor. Również Iron Maiden przyłącza się do Metal Fest, w którym pojawił się tygodnie temu Vic Rattlehead z Megadeth.

Eddie – ikona sceny muzycznej w grze World of Tanks

Iron Maiden zamykają ten niesamowity event, którym jest Metal Fest, dodając własne logo na czołgach w grze. To wszystko część wydarzenia muzycznego, które podzielone jest na trzy akty. W pierwszym akcie wystąpił Sabaton, w drugim Megadeth, a teraz Iron Maiden staje się „gwiazdą wieczoru” w trzecim akcie.

Wygraj nagrody Iron Maiden

Od teraz do 3 października gracze mogą zdobywać specjalne nagrody związane z Iron Maiden, takie jak czołg-flamethrower Senjutsu-themed TO-55 i unikalny czołg z A Matter of Life and Death, dostępny tylko podczas tego wydarzenia.

Odkryj różne postacie Eddie w grze

Co więcej, fani będą mogli zdobyć postać Eddie jako komendanta 3D Hero w grze, który będzie miał unikalny głos. A jeśli to nie wszystko, będą dostępne „14 różnych postaci Eddie 2D Standard Commanders”, które będą bazować na okładkach wszystkich albumów zespołu Iron Maiden.

Przyjemność dla uszu i oczu

Poza czołgami stylizowanymi na Iron Maiden, gracze będą mogli słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” będąc w swoim garażu czołgów, ale tylko jeśli posiadasz ww. czołgi.

World of Tanks Modern Armor – gra dla miłośników

World of Tanks Modern Armor to darmowa gra zespołowa, dostępna wyłącznie na konsolach, więc jest dostępna na PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series S & X.

Źródło : www.bing.com