Zakończenie Metal Festu World of Tanks z powiązaniem Iron Maiden

Iron Maiden współpracuje z Wargaming, aby podbić świat gier w World of Tanks Modern Armor

Nowe partnerstwo między Iron Maiden a Wargaming

Jejście na wojnę nigdy nie było tak metalowe. Iron Maiden i Wargaming łączą siły, aby wprowadzić tych fanów militarystycznych symulatorów w najnowszą edycję gry World of Tanks Modern Armor. W ramach trwającego Metal Fest, ikoniczny bohater Eddie zespołu dołącza jako cyfrowy dowódca, tylko kilka tygodni po tym, jak Vic Rattlehead z Megadeth zapisał się do gry.

Akt 3: Iron Maiden jako headliner

Iron Maiden będzie gwiazdą dzisiejszego wydarzenia. Ich logo zostanie umieszczone na czołgach w grze. Całość odbywa się w ramach „trójaktowego wydarzenia muzycznego”, które rozpoczęło się występem Sabaton w akcie pierwszym, a następnie Megadeth w akcie drugim. Iron Maiden jest teraz uważany za „headlinera” trzeciego aktu.

Wyjątkowe nagrody dla fanów

Od teraz do 3 października gracze mogą pracować, aby odblokować specjalne nagrody sygnowane przez Iron Maiden. Wśród nich znajduje się czołg z miotaczem ognia na podstawie albumu Senjutsu oraz specjalny czołg inspirowany A Matter of Life and Death, który jest dostępny tylko w ramach tego wydarzenia.

Eddie jako dowódca i inne niesamowite bonusy

Fani będą mogli zdobyć Ediego jako dowódcę w grze, wraz z unikalnym dubbingiem. Ale to nie wszystko! Będzie także można zdobyć „14 różnych Ediów 2D Standardowych Dowódców” opartych na okładkach wszystkich albumów Iron Maiden.

Dodatkowe atrakcje w grze

Poza specjalnymi skórkami czołgów Iron Maiden, gracze będą mogli słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” w swoim garażu czołgów, ale tylko jeśli posiadają wymienione wcześniej czołgi.

World of Tanks Modern Armor – gra dla fanów

World of Tanks Modern Armor to gra zespołowa dostępna wyłącznie na konsolach, takich jak PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series S & X. Jest to darmowa gra, która z pewnością przypadnie do gustu fanom Iron Maiden i miłośnikom symulatorów wojennych.

Źródło : www.bing.com