Zakończenie Metal Festu w świecie czołgów z Iron Maiden

Iron Maiden i Wargaming razem w grze „World of Tanks Modern Armor”!

Fanów militarnej symulacji i muzyki metalowej czeka niesamowita gratka! Zespół Iron Maiden i Wargaming łączą siły, wprowadzając postać Eddiego, ikonicznego maskota zespołu do gry World of Tanks Modern Armor. Ta kolaboracja jest częścią trwającego „Metal Festu”, w ramach którego wcześniej Vic Rattlehead z Megadeth dołączył do gry.

To jednak nie koniec niespodzianek! Iron Maiden będzie miało swoje logo na czołgach w grze, stanowiąc w ten sposób gwiazdę wieńczącą trzeci akt wydarzenia.

Od teraz do 3 października gracze mogą zdobywać specjalne nagrody związane z Iron Maiden, takie jak czołg z płonącymi wyrzutniami ognia Senjutsu-themed TO-55 i specjalny czołg oparty na albumie „A Matter of Life and Death”, który jest dostępny tylko i wyłącznie w ramach tego wydarzenia.

Jako dodatek dla fanów, Eddie będzie dostępny jako trójwymiarowy bohater-wódz w grze, posiadać będzie także unikalny głos. A to jeszcze nie wszystko! Będzie można również zdobyć 14 różnych postaci Eddiego o wymiarze 2D, opartych na okładkach wszystkich albumów Iron Maiden.

Poza skórkami czołgów w stylu Maiden, gracze będą mogli słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on The Wall” podczas przebywania w swoim garażu. Oczywiście pod warunkiem, że posiadają wyżej wymienione czołgi.

„World of Tanks Modern Armor” to darmowa gra zespołowa dostępna wyłącznie na konsolach. Można ją grać na PlayStation 4 i 5, Xbox One oraz Xbox Series S & X. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Źródło : www.bing.com