Zakończ Festiwal Metalowy World of Tanks współpracą z Iron Maiden

Przygotuj się na niezwykłe połączenie militarnego symulatora i heavy metalu! Iron Maiden i Wargaming połączyły siły, aby zapewnić ci prawdziwe emocje w grze World of Tanks Modern Armor. Ta kolaboracja jest częścią trwającego Metal Festu, gdzie ikoniczna postać Eddie’ego dołącza do gry jako cyfrowy dowódca, tuż po Megadeth i ich postaci Vic Rattlehead.

Trzy-aktowe wydarzenie muzyczne

Zakończając Metal Fest, Iron Maiden będzie miało swoje logo wyświetlane na czołgach w grze. Całość składa się z trzech części, a Iron Maiden pełni rolę „headlinera” trzeciego aktu.

Wyjątkowe nagrody dla fanów

Od teraz do 3 października gracze mogą zdobywać specjalne nagrody związane z Iron Maiden, takie jak czołg z tarczą Senjutsu TO-55 i specjalny czołg oparty na albumie A Matter of Life and Death, dostępny tylko podczas tego wydarzenia.

Eddie jako dowódca

Fani mogą również otrzymać Ediego jako 3D-dowódcę w grze, z unikalnym podkładem głosowym. To jednak nie koniec dobrych wieści – będzie możliwość zdobycia aż 14 różnych Ediów 2D, bazujących na okładkach albumów Iron Maiden.

Muzyka w tle

Oprócz niesamowitych skórek na czołgi stylizowane na Iron Maiden, gracze będą mogli słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” w swoim garażu czołgowym, ale tylko jeśli posiadasz wspomniane czołgi.

World of Tanks Modern Armor to darmowa gra zespołowa dostępna tylko na konsolach, czyli PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One, Xbox Series S & X. Nie przegap okazji do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu łączącym muzykę i grę wojenną!

Źródło : www.bing.com