Wywiad z niepowstrzymaną Alodią Gosiengfiao


SWAGGER miał okazję porozmawiać z filipińską aktorką, modelką, przedsiębiorcą, prezenterką telewizyjną i vlogerką Alodią Gosiengfiao. Znana powszechnie jako Senpai Alodia z Filipin, Alodia wyrobiła sobie w ostatnich latach sławę jako płodna cosplayerka, streamerka na Facebooku i gwiazda Instagrama.

W dzisiejszym wywiadzie zapytaliśmy Alodię o jej dotychczasowe projekty i doświadczenie zawodowe. Nie zawahała się podać kilku szczegółów na temat swojej markowej pracy, kontraktów z dużymi nazwiskami i przedsięwzięć biznesowych. Dała nawet wskazówki czytelnikom, którzy mają nadzieję rozpocząć lub rozwinąć karierę modelki.

Alodia przedstawiła nam również swoje wyjątkowe spojrzenie na to, jak stworzyć angażującą i zapadającą w pamięć obecność na Instagramie i poszerzyć grono fanów. Przedstawiła swoje przemyślenia na temat tego, co to znaczy być gwiazdą Instagrama i podziwianą przez fanów na całym świecie.

Nie mogliśmy zakończyć wywiadu bez zadawania Alodii kilku osobistych pytań dotyczących jej marzeń, biznesu i hobby. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie soczyste szczegóły…

Wywiad:

Gdzie teraz jesteś?

Obecnie jestem w swoim biurze w naszym centrum gier otoczonym 3 różnymi komputerami i pracuję na każdym z nich do konkretnych zadań. Właśnie skończyłem turniej gier FPS i przygotowuję się do następnego. I to jest obecnie moja codzienna konfiguracja. Uwielbiam wielozadaniowość i mam zespół pracujący nad wieloma różnymi projektami i biznesami Rozrywka pierwszego poziomu oraz Piękność Alodia wszystko na raz.

Opowiedz nam trochę o sobie, marzeniach, aspiracjach zanim wyruszyłeś w podróż do sławy.

Naprawdę zaczynałem jako nieśmiały geek, gracz i artysta w sercu, którym do tej pory nadal jestem. Moim marzeniem było po prostu zaangażowanie się w branżę gier. Po drodze odkryłem cosplay, który miał miejsce w 2003 roku, kiedy wydali grę Ragnarok Online na Filipinach.

Po kilku latach rywalizacji w konkursach cosplayowych, zacząłem oceniać te konkursy lokalnie w wieku 18 lat i zostałem zaproszony do tego również w różnych częściach świata. Potem w końcu dostałem propozycję pracy w Japonii, więc mieszkałem tam przez około 2 lata zarządzając dużymi firmami i uczestnicząc w największych pokazach mody. Miałem film, wypuściłem album, występowałem w programach telewizyjnych i miałem audycję radiową. Spotkałem także legendarnego Yoshitakę Amano-san, artystę z serii Final Fantasy.

Po tej epoce wróciłem na Filipiny, aby ścigać więcej. Współtworzyłem agencję gier o nazwie Tier One Entertainment, która obecnie jest domem dla ponad tysiąca talentów graczy i jest obecnie jedną z największych firm e-sportowych w regionie SEA. Wcześniej pracowaliśmy nad różnymi wydarzeniami związanymi z grami, takimi jak Manila Majors z filipińską organizacją e-sportową. Tier One działa teraz w 5 krajach: Filipinach, Malezji, Wietnamie, Birmie i Japonii.

Skończyłeś 1,6 mln obserwujących na Instagramie. Czy pamiętasz, kiedy miałeś tylko 1 obserwującego? Jak się stąd dostałaś? Jakie były niektóre z codziennych sekretów, które pomogły ci zdobyć takich fanów?

Zdecydowanie pamiętam moment, w którym zacząłem na Instagramie, ponieważ zawsze waham się, czy dołączyć do nowej platformy mediów społecznościowych. W pewnym sensie spóźniłem się do gry. Mój pierwszy post był jednak bardzo prosty. Byłem wtedy w Malezji, aby oceniać imprezę cosplayową i po prostu jadłem wieprzową bułkę.

Zazwyczaj moje treści kręcą się wokół mojego codziennego życia, więc spędzanie czasu byłoby tylko na czas i wysiłek tworzenia treści. Chociaż po prostu używam Instagrama jako rozszerzenia moich codziennych zajęć, kilka osób pomaga mi robić zdjęcia i filmy. Bardziej jak dokument o mojej pracy i podróżach dla mojego rzemiosła.

„Kiedyś częściej publikowałem, ale obecnie żongluję operacjami z firmami, których jestem właścicielem, takimi jak Tier One Entertainment (firma zajmująca się grami i e-sportami) i Alodia Beauty, praca z marką i Facebook Gaming (regularnie streamuję z nimi przez ostatnie 3 lata). 4 lata) i inne. projekty tworzenia treści. Każdego dnia post jest zdecydowanie wyzwaniem. Zwykle odpowiadam, gdy komentatorzy mają do powiedzenia coś zabawnego lub interesującego!”

Jak zarządzasz swoim kanałem? Czy masz ludzi, którzy pomogą Ci zachować świeżość i aktualizację?

Skupiam się na swojej sztuce i na tym, co kocham. Jest teraz tak wielu twórców, więc bycie innym i wiernym sobie pozwoliło na łatwe zarządzanie. Nie muszę tworzyć persony, której utrzymanie wymaga dużo pracy i wysiłku. Więc tak naprawdę zwykle kręci się wokół projektów, nad którymi obecnie pracuję, które ewoluują naturalnie, ponieważ uwielbiam uczyć się nowych rzeczy. Największą lekcją, jaką można wyciągnąć, byłoby nigdy nie przestawać się uczyć.

Ile teraz pobierasz od sponsora, aby skłonić Cię do opublikowania czegoś dla niego? Jaki jest najlepszy sposób na skontaktowanie się z Tobą w takiej sprawie?

To zależy od złożoności projektu. Na przykład wideo w porównaniu z postem ze zdjęciem lub w trybie cosplay lub normalnym. Ponieważ na co dzień pracuję z klientami, oto niektóre z tych, z którymi pracowałem: Facebook, PlayStation, Disney, Marvel, Activision Blizzard, Riot Games, Netflix, YouTube, MiHoYo Genshin Impact, Honkai Impact, Call of Duty, PUBG, Resident Evil, Pantene, Mac, Coach, Longchamp, Yamaha, Predator Gaming, Food Panda, One Punch Man, World of Tanks, World of Warships i wiele innych…

Mogą się ze mną skontaktować przez e-mail na alodia@gmail.com oraz alodia@tier.one .

Codziennie otrzymujemy zgłoszenia modelek, które chcą znaleźć się w magazynie lub po prostu znaleźć pracę. Czy masz jakieś wskazówki, których prawdopodobnie nie znajdą nigdzie indziej?

Myślę, że najlepszym sposobem jest praca nad swoim portfolio i etyka pracy. Jeśli masz klientów, a współpraca przebiega gładko i łatwo, najprawdopodobniej chcieliby ponownie z tobą pracować.

Jakie są rzeczy, które facet może zrobić, aby zdobyć kogoś twojego kalibru? Zwłaszcza, gdy o twoją uwagę rywalizuje tak wielu mężczyzn.

Dla mnie bycie uczciwą osobą, która ma dobre wartości i wielką etykę pracy. Bez względu na to, jak odniesiesz sukces i jak dobrze wyglądasz, prawdziwa osobowość pokazuje, jak traktujesz ludzi wokół siebie. Podziwiam kogoś, kto czyni ten świat lepszym miejscem.

Jakie są twoje hobby? Kiedy byłoby to idealne miejsce, gdy facet się do ciebie zbliża?

Moje hobby to gry, cosplay, sztuka, gra na pianinie oraz tworzenie/biznes. Zwykle nie wychodzę ani nie spędzam czasu, więc zwykle można mnie znaleźć na konwentach, spotkaniach biznesowych, premierach wydarzeń lub w Internecie.

Co sprawia, że ​​czujesz się sexy?

Dokonuję czegoś i oczywiście nie zapomnę moich kostiumów cosplayowych. Każdy z nich jest wyjątkowy i uwielbiam je wszystkie, zwłaszcza postacie o silnej kobiecej osobowości, takie jak WitchBlade Amaha Masane i postacie z gier, takie jak Raiden Shogun z Genshin Impact. Wygląda tak eterycznie.

Jakie są twoje grzeszne przyjemności?

Uwielbiam słodycze i sushi! To jest coś, czemu naprawdę nie mogę się oprzeć. Jeśli mam zły dzień, sushi na pewno go rozjaśni!

Jaki był najbardziej romantyczny prezent, jaki kiedykolwiek dostałeś?

Najbardziej romantyczny prezent, cóż, może najbardziej rozgrzewający był moment, w którym jeden z moich sympatyków dał mi tę specjalną niespodziankę na urodziny. Kiedy byłem młody, sprzedawałem swoje stare kostiumy, żeby sfinansować nowe. Więc ten facet próbował znaleźć kostiumy, które sprzedałem lata temu, odkupił je i odesłał do mnie, bo wiedział, że mają dla mnie wartość sentymentalną.

Czego nauczyłeś się od czasu stania się sławnym, a czego chciałbyś, aby ktoś ci to powiedział?

Masz moc wpływania na życie ludzi. I zdecydowanie chciałbym wykorzystać to, by podnosić na duchu innych i uczynić to miejsce lepszym światem do życia.

Czy czytasz komentarze?

Tak! Zwłaszcza, gdy streamuję, ponieważ odbywa się to w czasie rzeczywistym. Bawię się też i dużo uczę się od przypadkowych ludzi.

Gdzie nie byłeś, że chciałbyś pojechać?

Ponieważ większość z moich wiader została skreślona, ​​zdecydowanie chciałbym odwiedzić Egipt!

Jaka jest najbardziej szalona rzecz, którą zrobiłeś na planie?

Być może najbardziej szaloną rzeczą, jaką zrobiłem podczas sesji, było bycie na naprawdę wysokim rusztowaniu z obcasami. Jeśli stracę równowagę, mogę naprawdę upaść, ale wideo wyglądało naprawdę fajnie!

Pierwszą rzeczą, którą widzisz, gdy patrzysz na faceta?

Jego aura. Czy jest zarozumiały, czy też jest pokorny i szanuje otaczających go ludzi?

Jak to jest mieć wpływ na innych ludzi?

Czuję się szczęśliwy, że jestem na tym stanowisku i czuję, że moim celem jest pomaganie innym ludziom wokół mnie. Prowadź ich właściwą ścieżką i wartościami, i miejmy nadzieję, że kiedy nadejdzie czas, aby zabłysnąć, niech będą światłem dla innych.

Gdyby Steven Spielberg miał sfilmować biografię o twoim życiu, kogo chciałbyś zagrać w tym filmie?

Fan BingBing, uważam ją za naprawdę uroczą, zwłaszcza gdy grała jako „Blink” w X-Men: Days of Future Past.

Gdzie fani/obserwatorzy mogą Cię spodziewać?

Na razie ludzie mogą mnie znaleźć online. Streamuję prawie codziennie Facebook, @alodia , youtube oraz TikTok @alodia

Source : https://www.swaggermagazine.com/women/an-interview-with-the-unstoppable-alodia-gosiengfiao/