Wygraj kody na World of Tanks Blitz x TMNT! – Konkurs dla fanów żółwi ninja

Giveaway World of Tanks Blitz x TMNT

Jeśli lubisz popisywać się swoją mocą żółwia i jesteś fanem pancernych pojazdów, z pewnością chciałbyś wziąć udział w naszym giveaway World of Tanks Blitz x TMNT. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, jak możesz być jednym z trzech szczęśliwych zwycięzców i przejeżdżać przez battle pass szybciej niż zdążysz zjeść pizzę.

1. Operacja Cowabunga

1 maja World of Tanks Blitz uruchomił epickie wydarzenie o nazwie „Operacja Cowabunga”, składające się z 60 etapów pełnych darmowych i premium nagród, w którym główne role grają Leonardo, Donatello, Raphael i Michelangelo. Połącz siły z żółwiami, aby pokonać ich głównego wroga, Shreddera, na zupełnie nowym polu bitwy.

2. Nagrody w giveaway

W naszym konkursie oferujemy trzy kody na premium battle pass o wartości około 20 USD każdy. Dają one dostęp do nagród premium związanych z Operacją Cowabunga, a także pozwalają ominąć 25 poziomów, abyś miał czas na odblokowanie wszystkiego podczas wydarzenia.

3. Weź udział w konkursie

Możesz wziąć udział w naszym konkursie poniżej i zapoznać się z naszymi warunkami i zasadami, aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu przeprowadzania naszych giveawayów. Powodzenia dla wszystkich fanów żółwi!

4. Inne gry animowane

Skoro jesteśmy przy temacie Teenage Mutant Ninja Turtles, dlaczego nie zajrzałbyś do naszych ulubionych gier Cartoon Network z ikonicznymi postaciami animowanymi lub niektórych darmowych gier na Switchu?

Źródło : www.pockettactics.com