Wydarzenie Track and Wheels w Muzeum Czołgów: super samochody, widowisko motocyklowe i więcej!

Poznaj wydarzenie Track and Wheels w Muzeum Czołgów

Najnowsze wydarzenie w Muzeum Czołgów odbędzie się w poniedziałek, 6 maja, w Bovington, pod nazwą „Track and Wheels”.

Co ciekawego będzie się działo?

Wśród najwspanialszej kolekcji pojazdów wojskowych na świecie, **supercars** fundacji Sporting Bears zaoferują przejażdżki swoimi klasycznymi i sportowymi samochodami, a odważni będą mogli podziwiać sztuki motocyklistów z Urban Displays.

Menadżer wydarzeń w Muzeum Czołgów, Tom Holmes, powiedział: „Track and Wheels to wydarzenie przyjazne rodzinie, które łączy czołgi i pojazdy kołowe wszystkich rodzajów.

Co jeszcze warto zobaczyć?

To doskonała okazja, by obejrzeć żywe pokazy i uczestniczyć w atrakcjach w nagrodzonej atrakcji w Dorset.”

Fundacja Sporting Bears, założona w 1989 roku przez oddaną grupę miłośników samochodów, zebrała ponad trzy miliony na cele charytatywne, a odwiedzający będą mogli z bliska przyjrzeć się egzotycznym pojazdom i skorzystać z przejażdżki za datkę na cele charytatywne.

Na wystawie będzie można zobaczyć wybór motocykli Triumph popularnych wśród takich gwiazd jak Steve McQueen, Bob Dylan i Elvis Presley.

Dzieci będą mogły korzystać z placu zabaw w muzeum i cieszyć się zewnętrznym placem zabaw w tematyce czołgowej, a starsze dzieci będą mogły kontrolować własne czołgi w strefie do gier World of Tanks.

Co czeka na odwiedzających?

Z ponad 300 pojazdami opancerzonymi i 10 wystawami, jest wiele do zobaczenia i zrobienia w ten długi weekend w Muzeum Czołgów.

Źródło : www.dorsetecho.co.uk