Wszystko, co warto wiedzieć o PAX Australia


Po tym, jak PAX Australia spędził ostatnie kilka lat jako wydarzenie wyłącznie online, coroczne targi łączą to, co najlepsze z obu światów w 2022 roku. Nie tylko fani będą mogli dostroić się online z całego świata, ale także ci, którzy chcą wrócić Melbourne, Australia osobiście.

Przed wydarzeniem, niezależnie od tego, w jaki sposób możesz uczestniczyć, oto wszystko, co musisz wiedzieć o PAX Aus 2022.

Dojazd lub dostrajanie

Odznaki dla PAX Aus trafiły do ​​sprzedaży na początku tego roku w marcu. Popularne 3-dniowe odznaki są już całkowicie wyprzedane, a niektóre pojedyncze dni są nadal dostępne — chociaż one również są prawie wyprzedane. Jeśli myślisz o osobistym uczestnictwie w Melbourne Convention & Exhibition Centre, lepiej wejdź, zanim bilety się wyprzedają. Udaj się na stronę rejestracji, aby wziąć swoją teraz.

Jeśli nie możesz podróżować aż do Australii, nie przegapisz pokazu. PAX Australia będzie transmitować na żywo na Twitchu. Istnieje wiele paneli wartych treści, z pięcioma dedykowanymi transmisjami na żywo. Jest główny kanał PAX Aus, dwa strumienie dedykowane do przesyłania strumieniowego paneli i rozmów, drugi dla „oficjalnego kanału PAX Presents” i kanał w całości przeznaczony na rozgrywki e-sportowe. Dowiedz się więcej o każdym z tych strumieni na stronie strumienia PAX Aus. Harmonogram rozmów i e-sportów pojawi się na stronie już niedługo.

Towar

W zeszłym tygodniu PAX Aus wypuściło swój asortyment gadżetów 2022 i po raz pierwszy w historii PAX Aus daje fanom możliwość zakupu ich towarów w przedsprzedaży. Celem jest wysłanie zamówień w sierpniu, aby fani byli gotowi na wydarzenie na żywo w październiku. Oznacza to również, że fani na całym świecie mogą kupować swoje ulubione przedmioty w sklepie i otrzymywać je bezpośrednio. Towary będą również dostępne do zakupu na miejscu.

Rozmowy panelowe i wydarzenia e-sportowe

Już wkrótce harmonogram rozmów panelowych i wydarzeń e-sportowych. Zgłoszenia panelowe są obecnie otwarte, więc jeśli masz o czym rozmawiać, możesz zgłosić się do akcji PAX Aus. Obecnie zgłoszenia panelowe są przyjmowane tylko od tych, którzy mogą stawić się osobiście. Zgłoszenia zamykają się 26 lipca.

PAX Arena jest organizowana w PAX Aus we współpracy z ESL, dzięki czemu wydarzenie jest również wizytówką e-sportu. Chociaż harmonogram i rodzaje wydarzeń e-sportowych nie zostały jeszcze ogłoszone, poprzednie PAX Arenas gościły World of Tanks ANZ PL, zawody Clash Royale, Rainbow Six Siege Oceanic Nationals i wiele innych.

Prezentacja muzyki niezależnej

Prezentacja Indie przedstawia najlepsze talenty z branży ANZ. W tym roku dziesięciu deweloperów (sześciu cyfrowych i czterech stołowych) zostanie wybranych, aby zaprezentować swoją grę reszcie poprzez PAX. Zgłoszenia do prezentacji są obecnie otwarte.

To świetna okazja dla fanów osobiście, aby wypróbować najbardziej innowacyjne i stworzyć nowe gry z branży australijskiej i nowozelandzkiej. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział osobiście, koniecznie zagraj w te gry podczas pokazu Indie.

Hala wystawowa

Jednym z powodów, dla których wielu fanów przyjeżdża do PAX Aus, jest hala wystawiennicza. Ostatnie kilka lat odebrało ten aspekt osobom uczestniczącym osobiście. Hala targowa to przestrzeń, w której gracze mogą grać w najnowsze gry, spotykać się ze znajomymi, spotykać swoich bohaterów, brać udział w konkursach i oczywiście zdobywać nagrody. Oczekuje się jednak, że fani dostrajający się online zostaną ponownie potraktowani w wirtualnej hali wystawienniczej. Tutaj fani będą grać w gry, brać udział w konkursach i wypróbowywać najnowsze i najlepsze z branży gier.

Źródło : https://upcomer.com/everything-to-know-about-pax-australia